Rezultate te kerkimit per termin: +Reagimi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.561Z

REAGIMI/ Qeveria tërheq ligjin për shpifjen

Qeveria tërheq projektligjin për dënimin me burg të shpifjes, një ditë pasi e dorëzon në Kuvend. Pas kundërshtimeve  të medias, por dhe të shoqërisë civile, ndërsa aleati kryesor i PS, Ilir Meta, deklaroi se kishte një keqkuptim në formulim dhe do të korrigjohej, qeveria vendos

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.538Z

VIDEO/ Tërbohet dhendri! Reagimi ndaj lojërave të nuses

Ky dhendër duket se nuk është tip i durueshëm. Duke ndjekru traditën e dasmave ai i ka zgjatur një copë tortës gruas së tij të re. Por në momentin kur erdhi radha e nuses ajo nisi ta vinte në lojë dhendrin. Reagimi i tij… // funny 121 Posté par Million Dollar Homepage-Le

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.426Z

VIDEO/ Reagimi i homoseksualëve kur prekin një vaginë

Para pak ditësh u krye një eksperiment social ku homoseksualë preknin gjoksin e një femre për herë ta parë. Reagimet e tyre ishin nga më qesharaket. Por këtë radhë eksperimenti ka shkuar më tutje. Disa djem homoseksualë prekin vaginën e një femre. Reagimin e tyre mund ta shihni në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:01.100Z

Hiqe burkinin, reagimi i britanikëve është befasues!

Foto 1 nga 6 Çështja shumë e përfolur e burkinit në Francë bëri xhiron e botës javën e kaluar pasi policia detyroi një grua që ta hiqte veshjen e saj. Por ju si do të vepronit në rast se do të ndodhte përpara jush? Tre aktorë vendosën të bënin një test, me njërin që u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:50.097Z

Dade: I drejte reagimi i Withers

Socialistet i meshojne qendrimit se kryeministri Sali Berisha ka gabuar rende ne cenimin e pavaresise se prokurorise. Ne koment te deklaratave te ambasadorit Withers, Sekretarja per Marredheniet Nderkombetare ne Partine Socialiste, Arta Dade, deklaron se reagimi i ambasadorit publikisht, ka qene e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.721Z

REAGIMI/ Saimir Tahiri refuzon dorëheqjen? Pret shkarkimin nga Rama

Saimir Tahiri ka reaguar më në fund, në lidhje me lajmin e dorëheqjes së tij si Ministër i Brendshëm. Tahiri thotë se deri tani, nuk ka dhënë dorëheqje, por dhe nuk i është kërkuar nga Kryeministri. Megjithatë, ai e le të kuptohet se kjo gjë do të ndodhë, pasi shprehet se PS d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:54.625Z

Reagimi grek per flamurin

E enjte 04 Tetor 2012 1331 UIncidenti me flamurinNje dite pas incidentit diplomatik me flamurin tone kombetar te vendosur koke poshte gjate vizites se ministrit te Jashtem ne Greqi Edmond Panariti vjen edhe reagimi i pales greke. Ministri i Jashtem grek Dimitris Avramopulos i ka telefonuar homol

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama