Rezultate te kerkimit per termin: +Reagon

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.438Z

Serbia reagon per Berishen

Serbia reagon per Berishen E marte 22 Janar 2013 1901 Serbia reagon per BerishenSerbia reagon ashper ndaj qendrimit te Tiranes zyrtare ne lidhje me largimin e memorialit te ushtareve te UPMB-se ne luginen e Presheves Permes nje komunikate per shtyp ministria e jashtme e Serbise thekson se deklar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.647Z

Reagon Koço Kokëdhima: Nuk më përjashtojnë dot!

Ish deputeti i PS­-së, Koço Kokëdhima ka reaguar pas kërkesës për shkarkimin e tij nga Partia Socialiste. I pyetur nga mediat lidhur me mbledhjen e firmave dhe kërkesën për shkarkimin e tij nga PS­-ja Kokëdhima deklaroi se Asambleja nuk mund ta shkarkojë. Kam bërë mungesa dhe nuk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.584Z

Reagon Basha për përplasjen e fortë Llalla-Lu

Lideri i opozitës Lulzim Basha është i pari politikan shqiptar që ka reaguar në lidhje me përplasjen e paprecedentë mes ambasadorit amerikan në vendin tonë Donald Lu, dhe kryeprokurorit Adriatik Llalla. I pyetur nga gazetarët për këtë cështje, kreu demokrat tha se shkëmbimet e aku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.457Z

Reagon Rama: Ramush mirëukthefsh në Prishtinë, beteja vazhdon!

Kryeministri Edi Rama  ka përshëndetur vendimin e dhënë për lirimin e kreut të AAK-së Ramush Haradinajt. Me anë të një statusi në Facebook, kreu i qeverisë është shprehur se vazhdon ende procesi për të nxjerrë të pavlefshëm urdhër-arrestet e vjetra të lëshuara nga Serbia.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.954Z

Vjedhja e 150 mln lekëve, reagon Tirana Bank

Mbrëmjen e djeshme emisioni “Stop” transmetoi një kronikë ku flitej për vjedhjen e 150 mln lekëve nga drejtori i degës së Tirana Bank, ndaj një qytetari. Banka ka reaguar sot lidhur me ngjarjen. “Referuar rastit të djeshëm të prezantuar në emisionin investigativ Sto

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.914Z

Bumçi reagon përSirinë: Ndërkombëtarët të veprojnë menjëherë

Që prej emërimit të tij në Ministrinë e Jashtme, Aldo Bumçi nuk mbahet mend për ndonjë veprimtari diplomatike. Është mjaftuar vetëm me pritjen dhe përcjelljen e ndonjë ambasadori, apo me ndonjë deklaratë. Një të tillë e ka bërë edhe sot, në lidhje me zhvillimet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.615Z

Reagon Enca

Thonë se provokon Reagon EncaAdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",format: "410x0"}; Enca Haxhiu, këngwtarja e hitit "A po t'pëlqen" po përpiqet maksimisht që të mbetet në qender të vëmendjes, herë me këngë, foto e veshje "hot&

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama