Rezultate te kerkimit per termin: +Reali

Total: 8267
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.442Z

Drogba, interesohet Reali

Spanjë, 3 Prill NOA – Didier Drogba mund të takohet sërish me Hose Murinjon. Sipas shtypit anglez, Real Madrid është shprehur i gatshëm për të siguruar shërbimet e sulmuesit 32-vjeçar nga Bregu i Fildishtë. Drogba gjithmonë ka qenë një ndër lojtar�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.272Z

Reali eliminohet nga kupa

brbrTe gjithe ishin te bindur por tashme eshte zyrtare Reali i Madridit eshte skualifikuar nga Kupa e Mbretit Federata Spanjolle e Futbollit i ka dhene te drejte skuadres se Kadiz qe ne ndeshjen e kupes Reali i Madridit kishte perdorur nje lojtare te skualifikuar i denuar sezonin e kaluar Mbrojta e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.589Z

Reali interesohet për Carvalhon

Sipas mediave spanjolle, Reali i Madridit, interesohet për mbrojtësin e Chelseat, Ricardo Carvalho. Reali i Madridit është në kërkim të një mbrojtësi të qendrës, pasi Pepe u dëmtua dhe për këtë arsye do të qëndrojë jashtë fushe deri në fund të sezonit. Mediat spanjolle menjëh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.179Z

Reali gjithmonë respekton kundërshtarët

Ndihmëstrajneri i Real Madridit, Aitor Karanka insistoi pas fitores 2-1 ndaj Granadas të shtunën në La Liga se skuadra gjithmonë respekton kundërshtarët e tij. Të freskët nga shpallja kampion në ligë javën e kaluar, Reali fillimisht vuajti kundër Granadas dhe ishte në disavantazh prej

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:57.042Z

Reali, makinë e golave

Real Madrid ka shënuar 70 gola pas 20 xhirosh në La Liga. Ekipi i Jose Mourinhos është në rrugë të mirë të thyejë rekordin prej 107 golash të realizuar nga skuadra e John Toshackut në sezonin 1989-90. Kurse përveç golave, gjiganti madrilen dominon edhe me pikë, pasi ka shtatë sosh m�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.737Z

Reali fiton

Pas Barcelones qe fitoi dy dite me pare 3-1 ndaj Majorkes edhe Reali i Madridit e ka nisur me tre pike 2009-ten. Skuadra e Huande Ramos ka ndeshkuar minimalisht Vijareal fale nje goli spektakolar te Roben. Merengesat ngjiten ne kuoten e 32 pikeve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.205Z

Reali fillon negociatat për Luis Filipe

Reali i Madridit raportohet se ka filluar bisedat me Deportivo La Coruna për mbrojtësin Luis Filipe. Sportivja spanjolle "AS" shkruan se Reali dëshiron të arrijë një marrëveshje me qëllim që të nënshkruajë me mbrojtësin e majtë brazilian për sezonin e ardhshëm. Klauzu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama