Rezultate te kerkimit per termin: +Realin

Total: 3986
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.547Z

Presioni mbi Realin

Nga Express më 20 mars 2011 në ora 19:00 Rafael van der Vaart është i vendosur t’i tregojë Real Madridit se çka kanë humbur kur Tottenham të ndeshet me gjigantin spanjoll në çerekfinale të Ligës së Kampionëve në muajin e ardhshëm. Van der Vaart po ashtu ka çështje persona

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.645Z

Higuain vazhdon me Realin

Sulmuesi argjentinas, Gonzalo Higuain e ka vazhduar kontratën edhe zyrtarisht me Realin e Madridit deri në vitin 2016. Po ashtu, ai do të paguhet dyfish, në bazë të marrëveshjes së re. “Fakti se Mourinho e ka kërkuar konfirmimin tim është një gjë e madhe. Unë nuk kam kërkuar kurrë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.188Z

S’ka marrëveshje me Realin

Nuk ka kurrfarë marrëveshjeje ndërmjet Real Madridit dhe Sami Khedira. Këtë e ka siguruar vetë futbollisti gjerman për magazinën Kicker. “Nuk kemi arritur asnjë marrëveshje me Realin e Madridit. Mund të them se ende nuk kam vendosur se çka të bëj”, u shpreh përfaqësuesi gjerman,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:30.027Z

Liverpul shkaterron Realin

Liverpul shkatron Realin e Madridit me rezultatin 4-0.Skuadra e Benitez nuk i jep asnje shans kualifikimi madrileneve duke e mundur ne te dyja takimet.Bajern i Mynihut thyen rekord duke shenuar 7 gola ne porten e Sportingut ku ne total skuadra e Klinsman ka realizuar 12 gola.Kualifikohet dhe Vija Re

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:26.943Z

Lewandowski zgjedh Realin e Madridit

The Independent ka publikuar njke lajm ku shkruan se  Robert Lewandowski ka zgjedhur si skuadren e tij te ardhshme Realin e Madriditbr br Sipas saj sulmuesi i Bayern Munchen eshte i gatshem te luaje me bavarezet derisa te perfundoje denimi i FIFA-s ndaj madrilenevebr br Edhe pse Manchester Un

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.249Z

Khedira: “Nuk kam nënshkruar me Realin”

Mesfushori i Gjermanisë, Sami Khedira, këmbënguli se aai nuk ka rënë dakord të bashkohet me Realin e Madridit, pavarësisht se mediat pretendojnë të kundërtën. Të dyja, si shtypi spanjoll dhe ai gjerman pretenduan se një nga yjet në Kupën e Botës kishte rënë dakord për të lënë S

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:16.203Z

Bajern nisin ethet per Realin

Trajneri Jup Hejnkes ishte mjaft i kënaqur për faktin që skuadra e tij u kualifikua në gjysmëfinalet e Champions League, ndërsa bavarezët vazhdojnë të shpresojnë se do të luajnë në finalen që zhvillohet në stadiumin e tyre, &

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama