Rezultate te kerkimit per termin: +Recep +Tayyip +Erdogan

Total: 1334
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.213Z

Nishani uron Presidentin e ri te Turqise Recep Tayyip Erdogan

0 brbr brbrPresidenti i Republikes Bujar Nishani ka uruar nepermjet nje mesazhi te bere publik Presidenti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:46.624Z

Kryeministri i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan dhe delegacioni që e shoqëron ka përfunduar sot paradite vizitën zyrtare në Shqipëri. Kryeministri turk është përcjellë në aeroportin "Në

Kryeministri i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan dhe delegacioni që e shoqëron ka përfunduar sot paradite vizitën zyrtare në Shqipëri. Kryeministri turk është përcjellë në aeroportin "Nënë Terëza", nga Kryeministri Fatos Nano dhe bashkëshortja, si dhe autoritete të tjera të larta. T

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:46.321Z

Zëdhënësi i Kryeministrit, Dritan Mishta bëri të ditur se sot në mesditë Kryeministri Berisha zhvilloi një bisedë të përzemërt telefonike me Kryeministrin turk Recep Tayyip Erdogan. Në

Zëdhënësi i Kryeministrit, Dritan Mishta bëri të ditur se sot në mesditë Kryeministri Berisha zhvilloi një bisedë të përzemërt telefonike me Kryeministrin turk Recep Tayyip Erdogan. Në këtë bisedë, Kryeministri Berisha i uroi Kryeministrit turk Erdogan shërim të shpejtë dhe shp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:46.362Z

Zëdhënësi i Kryeministrit Dritan Mishto bëri të ditur sot se, për arsye shëndetësore, Kryeministri i Republikës së Turqisë, zoti Recep Tayyip Erdogan, nuk do të zhvillojë vizitën e tij z

Zëdhënësi i Kryeministrit Dritan Mishto bëri të ditur sot se, për arsye shëndetësore, Kryeministri i Republikës së Turqisë, zoti Recep Tayyip Erdogan, nuk do të zhvillojë vizitën e tij zyrtare dyditore në Tiranë, të parashikuar në datat 13-14 mars 2007. Kjo vizitë, e detyruar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.337Z

Kryeministri i Republikes se Turqise z.Recep Tayyip Erdogan uron kryeministrin Berisha me rastin e Dites se Pavarsise

Kryeministri i Republikes se Turqise z.Recep Tayyip Erdogan i ka derguar kryeministrit Berisha nje mesazh urimi me rastin e Dites se Pavarsise.- Ne mesazhin e tij Kryeministri i Republikes se Turqise zoti Erdogan shkruan Me rastin e Festes Kombetare te Republikes se Shqiperise shpreh urimet e mia t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.948Z

Ibrahim Tatlises ka një lajm të hidhur për Recep Tayyip ErdoÄŸan

Recep Tayyip ErdoÄŸan ka marrë një lajm të hidhur nga ana e këngëtarit të famshëm turk Ibrahim Tatlises, transmeton Express. Ibrahim Tatlises ishte paralajmëruar të ishte kandidat për deputet nga radhët e partisë që udhëheq Pre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.947Z

Kryeministri Berisha takon Kryeministrin e Turqisë, z.Recep Tayyip Erdogan

  Kryeministri Erdogan premtoi se ai dhe qeveria e tij do të përdorin të gjitha mundësitë që kanë që gazsjellësi të kalojë nëpër Shqipëri. Në këtë aspekt, qeveria turke është e gatshme të krijojë të gjitha lehtësitë e nevojshme për projektet që kalojnë nga Shqipëria

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama