Rezultate te kerkimit per termin: +Refik +Halili

Total: 896
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.794Z

Rikthehet dhuna në futbollin tonë, gjakoset Refik Halili

Dhuna ka përfshirë sërish futbollin shqiptar, vetëm tre javë prej nisjes së Superligës. Pre e dhunës këtë radhë ka rënë presidenti i Tiranës, Refik Halili. Ai është goditur me gurë gjatë ndeshjes Vllaznia-Tirana, duke u gjakosur. Ndeshja u ndërpre për minuta të tëra, pas nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.384Z

Refik Halili, presidenti i ri i Tiranës

Refik Halili është presidenti i ri i Tiranës dhe i pari nga katër donatorët në ciklin e tyre të dytë katërvjecar. "Pokerin" bardheblu vendosi dje në orët e vona të mbrëmjes të së martës, pas një mbledhje maratonë, që zgjati afërsisht katër orë për konfirmimin e Ridit në krye

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.704Z

Refik Halili rizgjidhet president i Tiranës

Refik Halili ishte president i Tiranës, i zgjedhur nga një asamble e pak kohëve më parë, por dje është rikonfirmuar sërish në këtë post nga një tjetër Asamble e klubit Tirana. Kjo e fundit ka vlerë përfundimtare, për vetë faktin se është e miratuar edhe nga pronarja e klubit bardh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.606Z

Rrëfehet Refik Halili: Djalit i vendosa gjobë kur humbi ndeshjen

Refik Halili flet për të parën herë pas akuzave dhe polemikave të ditëve të fundit. Presidenti, në një intervistë të dhënë për "Supersport", ka prekur pak nga të gjitha, duke filluar nga shkarkimi i Shkëlqim Muçës e për të kaluar te portieri Frashëri. Ai zbulon se ish-trajne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:56.111Z

Refik Halili, "çek të bardhë" për Tiranën

Problemet mes donatorëve nuk do të ndikojnë te financat. Gjithçka do të sqarohet brenda pak ditëve Që nga muaji korrik, Tirana është sponsorizuar jo më nga katër, por nga tre donatorë. Pak a shumë dihej edhe më parë që Lutfi Nuri, një nga donatorët e Tiranës, nuk ka pranuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.447Z

Refik Halili, padi agjentit Mançe

(ALBANIA SPORT) – Presidenti i Tiranës, Refik Halili, do të padisë në gjykatë agjentin e FIFA-s, Gëzim Mançe, menaxher i ish-futbollistëve të Tiranës, Eleandro Pema dhe Narciz Fish. Sipas bosit bardheblu, agjenti Mançe ka falsifikuar firmën e Fishit. Kjo sipas Halilit, është provuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.605Z

Donatori Refik Halili dhe nje pjese e lojtareve, firma

Klubi "Tirana", i bashkohet nismes per njohjen e pavaresine e Kosoves Donatori i Tiranes, Refik Halili dhe disa lojtare bardheblu jane bashkuar ne nje nisme, per te ndikuar ne vendet myslimane qe te njihet sa me shpejt te jete e mundur pavaresia e Kosoves. Gjate muajve te fundit, disa qytetare te Ti

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama