Rezultate te kerkimit per termin: +Regjistruarit

Total: 110
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.870Z

Njoftimi i fituesve për vitin 2013

Periudha e regjistrimit për programin e Vizave të Shumëllojshmërisë (DV-2013) ka mbaruar. Të gjithë të regjistruarit, duke përfshirë edhe ata që nuk janë përzgjedhur, mund të kontrollojnë statusin e tyre nëpërmjet Kontrollit të Statusit të të Përzgjedhurit në faqen e internetit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:05.671Z

Vetëm 6 të regjistruar në ditën e parë të sitit federal

Një pritje jo e mirë për programin dhe asistencën shëndetësore të presidentit amerikan, Barack Obama: në ditën e parë të sitit federal HealtCare.gov janë regjistruar vetëm gjashtë vetë, ndërsa në fund të dit&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:05.668Z

Obamacare, vetëm 6 të regjistruarnë ditën e parë të sitit federal

NJU JORK - Një pritje jo e mirë për programin dhe asistencën shëndetësore të presidentit amerikan, Barack Obama: në ditën e parë të sitit federal HealtCare.gov janë regjistruar vetëm gjashtë vetë, ndërsa në fund t&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.675Z

Celen masterat ne UETF

Universiteti Evropian i Turizmit ka hapur nje program master ne kete fushe. Studimet do te zgjasin 1 vit dhe kryhen ne fundjave. Te regjistruarit jane te sapo diplomuar, por dhe punonjes te institucioneve shteterore.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.777Z

Ne ankand te paharrueshmet e Iron Maiden

Pjeset me te paharrueshme te Iron Maiden do te nxirren ne nje ankand per bamiresi. Fansat e bandes britanike mund te shijojne kitaren e Adrian Smitth dhe nje disk platini te fituar ne SHBA. Te ardhurat nga shitja do te shperndahet per shoqata qe merren me perkujdesjen e femijeve. Ankandi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:00.060Z

Greqi, 147 raste me H1N1

Sipas tyre, në mesin e të sëmurëve janë edhe 12 turistë amerikanë, ndërsa 54 nga të regjistruarit tashmë janë shëruar plotësisht.                             

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.913Z

Part-time,sot shpallen kuotat bosh në universitetet publike

 Sot universitetet do të afishojnë të gjitha vendet bosh për sistemin part-time. Sakaq kandidatët e shpallur fitues në fazën e parë të regjistrimeve duhet të plotësojnë dhe të dorëzojnë në fakultete një deklaratë personale. Ata mund ta gjejnë modelin e saj pranë sekretarive

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama