Rezultate te kerkimit per termin: +Relacioni

Total: 910
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.914Z

Ushtaraket Relacioni per pensionet suplementare

Publikohet relacioni per pensionet suplementare. Instituti i Sigurimeve Shoqerore ka publikuar te dhenat per llogaritjen dhe rillogaritjen e pensioneve per ushtaraket e Forcave te Armatosura te punonjesve te Policise se Shtetit dhe te Gardes se Republikes. Po ashtu relacioni permban te d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:43.305Z

Relacioni: Ja pse erdhën dy humbjet e kombëtares

Altin Latifi, Gazeta Shqiptare Komiteti Ekzekutiv i Federatës Shqiptare të Futbollit do të shqyrtojë sot në një analizë të gjatë shkaqet e humbjeve të kombëtares në ndeshjet me Bjellorusinë dhe Rumaninë. Pavarësisht akuzave të bëra nga Kryeministri Berisha dhe ministri i sporteve P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:28.871Z

Dosja 21 Janari Zaganjori: Do trajtohet shumë shpejt. Relacioni është bërë

Dosja e 21 Janarit 2011  do të trajtohet së shpejti, tha kryetari i Gjykatës së Lartë Xhezair Zaganjori por pa dhënë një datë të saktë. Në një bashkëbisedim me gazetarët paraditen e sotme në ambientet e Gjykatës së Lartë, Zaganjori u shpreh se relacioni i dosjes është bërë dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.563Z

Relacioni për Sirinë, ja emrat e6 shqiptarëve të vrarë në luftime

Të tjera rreth shkrimit Babai i Moravës: S'ka financim TIRANE-  Në konfliktin sirian kanë humbur jetën 6 shqiptarë dhe 12 të tjerë janë plagosur. Këto shifra janë paraqitur në një relacion informativ që Shërbimi Informativ Sht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.939Z

Maturantet neser relacioni per kuotat bosh

Lista perfundimtare e fituesve me date 3 tetor regjistrimet do te zgjasin vetem tri dite Neser te gjitha sekretarite mesimore te fakulteteve te vendit do te numerojne vendet qe kane rezultuar bosh pas regjistrimeve te fazes se dyte te fituesve. Pas kesaj sekretarite pergatisin nje relacion te posac

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.399Z

Relacioni i Prokurorise vellai e porositi Frroku pjese e vrasjes

Tirane 30 mars 2015 NOAal- Relacioni i Prokurorise se Pergjithshme dorezuar ne Kuvend bashke me kerkesen e autorizimit per arrestimin e deputetit Mark Frroku detajon ngjarjen per te cilen ai akuzohetbr br I kerkuar nga drejtesia e Belgjikes si i dyshuar per Vrasje me paramendim ne bashkepunim ne r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:57.556Z

Relacioni i PLOTE i policisë: Prokuroria të pezullojë hetimet për organizatorët e protestës më 21 janar

Share Zbulohet relacioni i Policisë së Tiranës që kërkonte pezullimin e hetimeve për organizimin e demonstratës së 21 janarit. Në datën 11 korrik 2011, policia i sugjeronte Prokurorisë që të pezullonte hetimin ndaj demonstruesve dhe deputetëve të PS-së, pasi n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama