Rezultate te kerkimit per termin: +Rendap

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:52.650Z

Lamborghini ndahet ne dysh ne mes te Prishtines foto

pNje veture e markes se shtrenjte Lamborghini eshte ndare mes permes ne qender te Prishtines Aksidenti ka ndodhur prane nje kompleksi i njohur si Te Komiteti pikerisht afer restorantit Pisha ben me dije gazeta Reporterip pSipas deshmitareve aksidenti ka ardhur per shkak te shpejtesise se madhe duke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.945Z

Tirane aksidentohet rende nje 26-vjecare

pNje aksident ka ndodhur ne zonen e Bathores ne periferi te kryeqytetitp pNga te dhenat paraprake mesohet se nje makine e cila po ecte me shpejtesi ka perplasur nje vajze 26-vjecare e cila ishte duke kaluar rrugen dhe per pasoje ka marre plage te rendap pIshte vete drejtuesi i mjetit ai qe coi te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.853Z

11-vjecari bie ne pus shpetohet nga policia

pp pNje femije ka rene aksidentalisht ne nje pus por eshte shpetuar nga policia Ngjarja ka ndodhur ne fshatin Fushe-Gjole ne Fushe-Kruje ku nje 11-vjecar ka rene ne nje pusp pMesohet se pasi policia eshte lajmeruar nderhyrja ka qene urgjente dhe i mituri u shpetua pa demtime te rendap pMenjehere

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.712Z

Nena e mban te mbyllur ne kafaz djalin e semure mendor foto

pp pp pp pWu Yuanhong 42 vjec nga Lijiachong fshat ne Ruichang te Kines i cili eshte kuruar nga skizofrenia qysh ne moshen 15 vjecare eshte mbajtur i mbyllur ne kafaz nga nena e tij Wang Muxiang per dekadap pGruaja e kishte ndertuar kafazin menjehere sapo i biri kishte dale nga burgu pas rrahjes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:16.349Z

Tjeter kambist i vrare Rama Yryshi i krimit prej kupoles se paafte me patjeter Rilindje

pDURRES - Nje tjeter kambist vrihet ne Durres brenda nje harku kohor 1-mujor Ne tentative per ta grabitur eshte vrare sot me arme zjarri ne zonen e plazhit 46-vjecari Fatmir Kotorja Mesohet se grabitesit kane tentuar ti vidhnin para kambistit por duke qene se ky i fundit ka rezistuar me pas e kane q

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama