Rezultate te kerkimit per termin: +Republikes +Bujar +Nishani

Total: 1167
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.042Z

Bujar Nishani vizite ne Malte

var fbShare url httpvizionplusalbujar-nishani-vizite-ne-maltesize smallbrbrPresidenti i Republikes se Shqiperise Bujar Nishani ra dakord me Princin e Maltes Fra Matthew Festing per te nxitur me tej bashkepunimin mes Shqiperise dhe Maltes vecanerisht ne fushen e shendetesise dhe te emergjencave civi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.038Z

BUJAR NISHANI PRESIDENT I RI I REPUBLIKES

Bujar Nishani zgjidhet me 73 vota pro President i Republikes se Shqiperise. Ne raundin e katert te votimit, nuk pati rrjedhje votash, nderkohe qe nje deputet votoi kunder, ndersa dy flete u shpallen te pavlefshme. Ne votim mori pjese kreu i PBDNJ-se Vangjel Dule dhe deputeti Kastriot

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.221Z

Për Presidentin e Republikës, Bujar Nishani

Nga Piro Lutaj   Dekrete: Presidenti Nishani dekreton një ndryshim në dekretin nr. 8288, datë 7 gusht 2013 Për mbledhjen e Kuvendit të Republikës së Shqipërisë Presidenti Nishani dekreton mbledhjen e Kuvendit të Republikës së Shqipërisë Presidenti Nishani dekreton cak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.042Z

Bujar Nishani presidenti i ri i Republikes

Në orën 19:00 të mbrëmjes së të hënës Kuvendi i Shqipërisë i dha fund maratonës dramatike dhe aspak të zakonshme të zgjedhjes së Presidentit të ri të Republikës. Ai është Ministri i Brendshëm Bujar Ni

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.045Z

Kush është Bujar Nishani!

Një CV e Presidentit te Zgjedhur te Republikes se Shqiperise. Z.Bujar Nishani është i martuar me Znj. Odeta Nishani dhe kanë dy fëmijë, Ersi dhe Fiona Nishani ARSIMIMI Bujar Nishani është diplomuar në Akademinë Ushtarake Skënderbej në vitin 1988 Ka kryer studimet pasuniversitare në Ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.038Z

Bujar Nishani zgjidhet Presidenti i ri i Republikës

UPDATE – 19: 03 | Me 73 vota pro, 1 kundër dhe 2 të pavlefshme, kandidati i maxhorancës, Bujar Nishani është zgjedhur Presidenti i ri i Republikës. Bujar Nishani ka mundur të marrë 71 votat e nevojshme për tu zgjedhur Presidenti i Ri i Republikës së Shqipërisë. Nishani është pre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.227Z

Presidenti Bujar Nishani dekoron 38 martiret

var fbShare url httpvizionplusalpresidenti-bujar-nishani-dekoron-38-martiretsize smallbrbrPresidenti Bujar Nishani ka dekoruar me urdhrin e Flamurit 38 martiret e Kishes Katolike qe u lumturuan nga Vatikani Ne nje ceremoni te zhvilluar ne presidence kreu i shtetit u shpreh se e gjithe shoqeria duhe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama