Rezultate te kerkimit per termin: +Rezultateve

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.499Z

Medvedev lejon rishikimin e rezultateve

Pas demonstratave më të mëdha kundër qeverisë në Rusi që nga shpërbërja e Bashkimit Sovjetik, presidenti Dimitri Medvedev ka urdhëruar rishikim të rezultateve pas akuzave për manipulim në zgjedhjet parlamentare. Përmes rrjetit n&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.368Z

Schumaher:Më gjykoni në bazë të rezultateve

Shtatë herë kampioni i botës në Formula 1, Michael Schumaher, ka thënë se suksesi i rikthimit të tij në Mercedes këtë sezon duhet të gjykohet vetëm në bazë të rezultateve. Schumaher është mposhtur për herë të parë nga një bashkëkombës i tij në karrierë, pasi që Nico Rosbe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:08.531Z

KQZ miraton tabelat e rezultateve të Shkodrës

Përfaqësuesit e opozitës në Komisionin Qendror te Zgjedhjeve votuan kundër vendimit. Bashke me Shkodren, KQZ ka miratuar tabelat përfundimtare të rezultateve për zgjedhjet e përgjithshme të 28 qershorit për 7 Qarqe. TIRANË- KQZ miratoi mesditën e sotme me shumicë votash (4 pro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:08.772Z

KQZ miraton tabelat e rezultateve të qarkut Vlorë

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve miratoi me shumicë votash (4 pro dhe 3 kundër) tabelat përfundimtare të rezultateve zgjedhore të Qarkut të Vlorës. KQZ, pasi verifikoi tabelat përmbledhëse të rezultateve të sjella nga KZAZ-të e këtij Qarku me proceverbalet përkatëse, bëri korrigjimet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:08.765Z

KQZ shqyrton sot tabelat e rezultateve te Vlores e Lezhes

Miratimi i këtyre tabelave shënon dhe përmbylljen e rezultateve përfundimtare për të 12 qarqet e Shqipërisë. Vendimi për tabelën e rezultateve mund të ankimohet në KQZ jo më vonë se tre ditë nga shpallja e tij. TIRANE-KQZ do të shqyrtojë sot (e enjte) projektvendimin për tabel

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:08.760Z

KQZ shqyrton tabelat e rezultateve të Vlorës dhe Shkodrës

KQZ do të shqyrtojë sot projektvendimin për tabelat e rezultateve përfundimtare zgjedhore për qarqet e Vlorës dhe Lezhës. Miratimi i këtyre tabelave shënon dhe përmbylljen e rezultateve përfundimtare për të 12 qarqet e Shqipërisë. Rezultatet paraprake të publikuara nga KQZ më 3 korr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:46.478Z

KQZ miraton tabelat e rezultateve për Tiranën dhe Gjirokastrën

TIRANË- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve miratoi mesditën e së hënës, me katër votat e anëtarëve të pranishëm, nxjerrjen e rezultatit të votimit për zonën zgjedhore qarku Tiranë. Kjo zonë zgjedhore ka 18 ZAZ, me 1422 qendra votimi dhe me 785.076 zgjedhës. Gjatë marrjes në shqyrtim t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama