Rezultate te kerkimit per termin: +Ribashkimi

Total: 383
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:00.214Z

Kremtohet ribashkimi Gjermanisë

3 Tetori shënon një ditë me rëndësi historike për Gjermanin, pra ribashkimi i dy Gjermanive në një të vetme. Në kuadër të kësaj ngjarje historike, ambasadori gjerman në Kosovë, Peter Blomyer, ishte prezent në përf

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.399Z

Ribashkimi i Rachel dhe Monica

Për kënaqësinë e të gjithë fansave të serialit “Friends”, dy protagonistet kryesore të shfaqjes, Jennifer Aniston dhe Courteney Cox u ribashkuan gjatë këtij fundviti. Gjithsesi, ribashkimi i Rachel dhe Monica nuk ndodhi në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.264Z

Koretë, Park: Ribashkimi është i mundshëm

E ardhmja e gadishullit korean varet nga përfshirja e SHBA-ve në procesin e paqes, tha presidentja e Koresë së Jugut, Park Geun-hye në një fjalim para Kongresit, të mërkurën. Park tha se, pavarësisht tensioneve të fundit me Korenë e Veriut komunist, ribashkimi i Koreve është i mundshë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:28.282Z

Ribashkimi familjar ne Itali, procedurat qe ndiqen

Shtetet te cilat nuk jane anetare te bashkimit Evropian kane kushte te tjera te ribashkimit familjar ne Itali. Sipas procedurave te percaktuara, personat te cilet kane bere kerkese per te kryer kete procedure para 3 tetorit te vitit 2008 dhe jane ende ne shqyrtim, duhet te plotesojne kushtet e reja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:28.904Z

Ribashkimi familjar, përcaktohen kushtet e reja

Cilat leje qëndrimi janë të vlefshme për të kërkuar bashkim familjar. Të ardhurat që duhet të sigurohen sipas numrit të familjarëve që ribashkohen Italia bën publike kushtet e reja që duhet të përmbushin shtetasit e huaj për të kryer ribashkimin familjar. Dispozitat e reja mbi riba

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.439Z

Ribashkimi, modelet e viteve ‘90-të bëhen bashkë |FOTO

Transmetuar më 27.08.2015 - 12:18 “The Reunion” (Ribashkimi), një emër solemn për bashkimin e yjeve të pasarelave të viteve ’90-të. Supermodelet me famë botërore janë rifotografuar së bashku, për pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.094Z

Basha Bashkimi dhe ribashkimi i gjithe demokrateve detyra jone

Në 23 vjetorin e themelimit të degës së Partisë Demokratike në Durrës, nuk mund të mos kujtonte Sokol Olldashin, një ndër themeluesit e saj. “Sokol Olldashi, miku ynë i shtrenjtë që u nda tragjikisht nga jeta para pak javës

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama