Rezultate te kerkimit per termin: +Riberis

Total: 23
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:49.288Z

Borusiat barazojnë, Bajerni merr kreun

Kryendeshja mes dy kryesueseve, Borusias së Mynshengladbahut dhe Borusias së Dotrmundit, është mbyllur në barazim 1-1, ky rezultat i ka hapur rrugën Bajernit të Mynihut që të rimarrë vendin e parë pas fitores 4-1 ndaj Varder Bremenit. Në Mynshengladbah do të jenë miqtë e Dortmundit q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.783Z

Kupa e Gjermanise Bajerni ne kerkim te nje tjeter trofeu

Bajerni i Mynihut do të luajë sonte në gjysmëfinalen e Kupës së Gjermanisë ndaj Volfsburgut. Skuadra bavareze, synon ta fitojë edhe Kupën, pasi doli kampion, ndërsa ka si objektiv triumfin edhe në Champions. Bajern e ka marrë seriozisht nde

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.043Z

Roben "tradhton" Riberinë: Trofeun e meriton Ronaldo

Deklaratë interesante e Robenit në lidhje me fituesin e "Topit të Artë". Mesfushori i Bajernit nuk do t'ia jepte atë shokut të skuadrës, Frenk Riberisë, por Kristiano Ronaldos. Një deklaratë të tillë, 29-vjeçari, i cili vetëm nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.769Z

Shaqiri hap festivalin egolave për Bayern Mynihun

Xherdan Shaqiri shënoi emrin e tij në fitoren tenistike me rezultatin e thellë 9-2 përballë ekipit të Hamburgut në shtëpi. Festivalin e golave e ka hapur kosovari Shaqiri në minutat e para më pas është pasur me pokerin e Pizaros. Ndërs

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.097Z

Lahm: Bajerni do të jetë në finale të Championsit

Kapiteni i Bajernit, Filip Lahm, shprehet mjaft opti mist për ndeshjen e kthimit ndaj Realit. Mbrojtësi gjerman beson te forca e skuadrës dhe rikthimi i Riberisë në superformë e ka gëzuar së tepërmi: "E marta është prova jonë më e zjar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.778Z

Dallku: Nuk me tremb Riberi, më tremb e gjithë Franca

TIRANË- Në ndeshjen ndaj Francës, reparti i mbrojtjes do të jetë pa më të voglin dyshim në qendër të vëmendjes. Përballë Canës, Dallkut, Telit e Vangjelit, do të jenë emra si Riberi, Maluda, Nasri apo Benzema. “Rib

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.472Z

Riberi humb Championsin, mungon ndaj Arsenalit

Tifozët bavarezë janë të shokuar me lajmin që ka publikuar televizioni gjerman "Sport1", në lidhje me operimin e mesfushorit francez Frenk Riberi. Edhe pse nuk është bërë ende zyrtare sesa do të mungojë francezi pas operimit te të pasm

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama