Rezultate te kerkimit per termin: +Riccardo +Mosca

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.375Z

Vizat me Shqiprin, Brukseli kritika shkupit zyrtar

Zdhnsi i Komisionerit Evropian pr Drejtsi dhe Pun t Brendshme, Riccardo Mosca dhe raportuesi pr Maqedonin n Parlamentin Evropian, Erik Maer, i kan drejtuar kritika Shkupit zyrtar pr regjimin e ri t vizave. Zdhnsi i Komisionerit pr Drejtsi dhe Pun t Brendshme, Riccardo Mosca deklaroi pr gazetn maqedo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.606Z

Një ekip yjesh gratis

Afati kalimtar i janarit është vetëm një javë larg hapjes. Shumë klube evropiane tashmë kanë identifikuar objektivat e tyre për përforcime gjatë këtij dimri. Uebfaqja italiane calciomercato.com ka formuar një listë me emrat e disa futbollistëve të mirënjohur të cilët do të jenë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama