Rezultate te kerkimit per termin: +Riht

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.732Z

Termeti alarmon Kilin

Lëkundje të fuqishme tërmeti u regjistruan në disa zona të Kilit. Dridhjet e tokës u dëgjuan më shumë në Kilin qendror, përfshirë edhe kryeqytetin Santiago. Tërmeti ka qenë 7 gradë Rihtër me epiqendër n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.096Z

Ibra dëmtohet, mendon largimin nga kombëtarja

Por jo vetëm kaq, pasi ish-sulmuesi i Interit po mendon edhe një tërheqje të mundshme nga ekipi kombëtar. “Zllatan nuk e di ende nëse do të vazhdojë të luajë me Suedinë apo jo”, shpjegoi menaxheri i skuadrës kombëtare suedeze, Lars Riht.Kurse trajneri Hamren tha: “Ai nuk ka vendos

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:55.098Z

Udhëheqësit botërorë përgatiten për takimin ekonomik të Uashingtonit

Udhëheqësit e Grupit të 20-shes, ku përfaqësohen fuqitë industriale të botës dhe vende të mëdha në zhvillim do të mblidhen në Uashington këtë fund-javë për të diskutuar masat për rikthimin e qëndrueshmërisë në tregjet globale financiare. Evropa ka marrë një rol udhëheqës n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama