Rezultate te kerkimit per termin: +Rilindjen

Total: 2122
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.509Z

FOTOT/ Rama prezanton rilindjen e Fierit

Kryeministri Rama ka publikuar disa foto në FB ku prezanton atë që ai e quan “Rilindja” e Fierit. “Një tjetër kantier i madh i financuar nga Programi Kombëtar i Rilindjes Urbane, në vazhdën e punës së jashtëzakonshme që po bëhet me ritëm të lartë, në Bashkinë e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.517Z

FOTOT/ Rama tregon rilindjen urbane të arsimit

Jo vetëm rilindje urbane e qendrave të qytetit. Kryeministri Rama ka postuar disa foto, ku tregon edhe rilindjen urbane të arsimit. Janë 126 shkolla të ndërtuara e rindërtuara me financim nga Programi Kombëtar i Rilindjes Urbane e me standarde të reja cilësie për nxënësit Plot prej t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.236Z

PËRSE E AKUZOJ RILINDJEN

ZAMIRA ÇAVO Kur Edi Rama artikuloi për herë të parë fjalën Rilindje unë isha ndër mbështetësit e parë që i dha jehonë kësaj lëvizjeje. Dhe isha e bindur që Rilindja ishte filozofia që i duhej vendit. Pas tetë vitesh qeverisjeje “allaberishiste, vendi ishte në grahmat e fundi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:02.849Z

Ndoka: Nuk quhem Leonard, pushteti ka turbulluar Rilindjen

Nard Ndoka, kryetari i Partisë Demokristiane, është revoltuar me faktin që në letrën që kryeministri Edi Rama u dërgonte drejtuesve të partive parlamentare opozitare, emri i tij shkruhej Leonard. Ndoka thotë për GSH se atë nuk e quajnë Leonard, por pushteti e ka turbulluar Rilindjen.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:44.702Z

"Elsa Lila votoi Rilindjen"

"Elsa Lila votoi Rilindjen". Të paktën kështu shprehet kryetari i Partisë Socialiste Edi Rama sot në Facebook, duke postuar një foto me këngëtaren e njohur shqiptare që prej vitesh jeton në Itali. “Me Elsën, yllin e pashuajtsh&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.510Z

Foto/Rama paraqet Rilindjen Urbane në Fier

Kryeministri Edi Rama ka publikur sot në rrjetet sociale, pjesë nga ndërhyrja në infrastrukturën e qytetit të Fierit. "#?RilindjaUrbane në Fier. Një tjetër kantier i madh i financuar nga Programi Kombëtar i Rilindjes Urbane, në vazhdën e punës së jashtëzakonshme që po bëhet me rit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.075Z

FOTOT/ Rama tregon rilindjen e Malësisë së Madhe

RilindjaUrbane në Malësinë e Madhe Nis nga puna në shtator kantieri i ndërtimit të qendrës së Bashkisë së re të Malësisë së Madhe, në sheshin aktual dhe krejtësisht të rrënuar të Koplikut, që do të tranformohet në një hapësirë publike të denjë për ambicien e Rilindjes

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama