Rezultate te kerkimit per termin: +Rinas

Total: 4459
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:01.801Z

Rinas mijera tifoze brohorasin kombetaren

brbrMijera tifoze shqiptare u kane rezervuar nje pritje madheshtore lojtareve te kombetares shqiptare te futbollit pas kthimit nga Serbia Nga Tirana Durresi Lezha e qytete te tjera ata kane kaluar gati gjithe naten ne aeroportin Nene Tereza duke ndezur festen ne pritje te kuqezinjve Mberritja ne Ri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.126Z

Ekspertët: Ku u cenua siguria në Rinas

Flasin Drejtori i Sigurisë dhe Rendit Publik në Policinë e Shtetit, Gjovalin Loka dhe Kryetari i Unionit të Shërbimit të Sigurisë Fizike, Veli Myftaraj. Kamerat e sigurisë në Rinas janë cilësi e dobët sa mezi identifikojnë njeriun nga kafsha Grabitja e vlerave monetare të bankave gj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.086Z

Video/ Digjet në Rinas shtëpia 2 katëshe

Në orët e pasdites së sotme, një shtëpi dy katëshe në Rinas ka marrë flakë nga shkaqe ende të panjohura. Në vendngjarje kanë shkuar zjarrfikësit dhe forcat e policisë dhe po punojnë për shuarjen e flakëve dhe për të zbuluar shkaqet e kësaj ngjarje. Ndajeni këtë me të tjerët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.464Z

Dalin pamjet e grabitjes ne Rinas VIDEO

Kamerat e sigurise kane filmuar momentet e grabitjes ne aeroportin e Rinasit ku nje Benz ngjyre vishnje arriti te vjedhe parate e nje banke te nivelit te dyte teksa po transportoheshin drejt avionit per tu transferuar ne Austribr br Ne videon bashkengjitur shihet momenti se si makina me te cilen u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.678Z

Rinas, automjeti përplas për vdekje 80-vjeçaren

Një e moshuar ka humbur jetën një aksident automobilistik të ndodhur sot në rrugën e Rinasit. Automjeti që drejtohej nga shtetasi me inicialet A.D ka përplasur këmbësoren me inicialet Z.K, 80 vjeçe, e cila ka ndërruar jetë në spital. Policia e mbërritur në vendngjarje ka arrestuar dr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.106Z

Bombë në Rinas?

Nga Bledi Mane-Public Enemy fb.com/bledi.mane instagram.com/bledimane U niset te shembnit qeverine por as bunkerin nuk e shembet dot. Qeveria u deh dje ne mbremje edhe nga haxhiqamilizmi i protestes tuaj edhe nga perkrahja e zbehte nderkombetare. Per kete dimer boll me keto retorikat tuaja te fel

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.364Z

Kush i paguan paratë e grabitura në Rinas?

Banka. Security, Aeroporti apo?!! Sigurisht që një nga kureshtjet që shoqëron gjithmonë një supergrabitje, siç ishte edhe ajo e ndodhur dje në Rinas ku thuhet se u grabitën me një dorë të vetme 3 milion euro, përpos vlerës monetare së grabitur, është edhe kush i paguan këto para

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama