Rezultate te kerkimit per termin: +Rini

Total: 1865
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.534Z

Nje vend pa rini

Shqiperia eshte nje nga vendet me numrin me te ri te popullsise. Nje aset me vlera te vecanta per nje vend qe kerkon te fitoje me shpejtesi kohen e humbur permes zhvillimit te shpejte me rezultate konkrete. 20 vjecaret e vitit 90 tashme jane prinder me femije te lindurit me 1990 jane votues dhe ne p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.675Z

Të rinj kudo, rini kurrëkund!

  Eljo Hyska  Fatkeqësisht ne jemi rinia e vendit më  të varfër në  Evropë, të lindur nga prindër të rritur në një nga sistemet komuniste më të egra dhe me një brez të ndërmjetëm, produkt i një kaosi tranzicioni të tejzgjatur që ndërthuri degradimin e aq kulture sa mund

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:05.887Z

Lezhë, Vasili: Një rini pa duhan e alkool

LEZHë- Në kuadër të nismës së marrë nga Ministria e Shëndetësisë “Për një rini pa duhan dhe pa alkool”, Drejtoria Rajonale e Shëndetësisë Lezhë në bashkëpunim me Drejtorinë Rajonale Arsimore kanë organizuar trajnime me nxënësit e shkollave të qytetit të Lezhës me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.567Z

RINI E DISKRIMINUAR

ELTON ILIRJANI Je në kërkim të një pune? Po përgatitesh për intervistën e radhës së punës, apo është hera e pare që intervistohesh? Sidoqoftë përgjigjja, një gjë është e sigurtti do të diskriminohesh gjatë intervistës së punës nga intervistuesi/intervistuesit Nuk është rezu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.562Z

Fushata Një rini pa duhan

Rreth 700 mije meshkuj ne Shqiperi pijne duhan , ndersa numri i femrave qe tymosin cigare ka arritur ne 200 mije. Keto jane shifrat me te fundit qe raportohen nga Instituti i Shëndetit Publik. Ne prag te 31 majit, dites boterore te luftes kunder duhanit, kreu i Shendetesise Petrit Vasili, sebashku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.439Z

FOTOT/ Publikohen fotot e tij në rini, rrjeti çmendet pas kryeministrit kanadez

Kryeministri i Kanadasë Joustin Trudeau është një nga politikanët më të pëlqyer nga femrat në botë falë look-ut të tij. Por fotografi të bëra kur ai ishte në universitet e të publikuara në rrjetet sociale kanë rrëmbyer zemrat e mijëra femrave të tjera, të cilat e konsideroj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.960Z

“Eagle Mobile”, shpall fituesit e paketës rini-ring

Nga Besian Ajazi“Eagle Mobile” ka shpallur 67 fitues të cilët do të përfitojnë 670 orë falas dhe 670 abonentë të tjerë do të çerfitojnë 6700 mesazhe falas. Drejtori i shitjeve Kerem premtoi se revolucioni në tregun shqiptar do të vazhdojë. TIRANE- “Eagle Mobile”,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama