Rezultate te kerkimit per termin: +Rio +De +Jainero

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:29.557Z

Brazil, vrasje dhe akte dhune në Rio de Janeiro

Një tragjedi e vërtetë ka ndodhur ditën e shtunë në Rio de Janiero. Disa persona të dyshuar si anëtarë të bandave të narkotrafikut kanë gjuajtur me armë në drejtim të një helikopteri të policisë deri sa ky i fundit është rrëzuar. Më pas pjestarët e këtyre bandave i kanë vën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.426Z

Kili dergon Spanjen ne shtepi

Spanja e tronditur deri ne piken e fundit ne stadiumin Maracana ne Rio De Jainero E hutuar dhe e merzitur nga humbja me rezultat 20 nga Kili Kampionet kthehen per ne shtepi pasi ndeshjen me Kilin e kishte edhe trenin e funditbr br Pikellim te tifozet spanjolle feste te Kili te cilet nje xhiro para

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama