Rezultate te kerkimit per termin: +Risia

Total: 1742
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.405Z

FOTOT/ Tirana bëhet seksi, ja risia në Fan Zone

“Fan Zone” mblodhi qindra fansa gjatë Euro 2016, por përfundimi i kampionatit europian nuk do të thotë që mbyllen edhe aktivitetet aty. “Beach Volley e hapi siparin me një kampionat, organizo miqtë dhe pa pagesë luaj në fushat e basket, vollej dhe futboll. Mbajmë ritmi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.537Z

Risia në Tiranë, Bashkia instalon semaforë led

Bashkia Tiranë instalon semaforët LED! Shumë lehtësi për këmbësorët, çiklistët e shoferët. Ky është statusi i publikuar në Twitter nga kyetari i Bashkisë Tiranë, Erjon Veliaj. Postimi në rrjetin social është shoqëruar me një video  dhe disa foto që tregojnë semaforët e ri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.427Z

Shqipëria ime fantastike/ Tani vjen edhe risia Safari trip (FOTOT)

Shqipëria ime fantastike është një projekt i Agjencisë Kombëtare të Turizmit, i cili synon që çdo javë të sjellë në vëmendjen e lexuesit shqiptar destinacione dhe atraksione turistike, të cilat vlejnë të vizitohen përgjatë vitit 2014. Ky suplement do të çojë lexuesit në çd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.553Z

Risia kineze e PDSH

Nga Idriz Tafa Me të mbërritur në Tiranë nga udhëtimi për thellimin e bashkëpunimit partiak me PK të Kinës, nënkryetari i PDSH-së Astrit Patozi ka kundërshtuar në parlament propozimet e opozitës: Nuk kemi ndërmend ti miratojmë paçavuret e depozituara. Radioja e Jashtm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.763Z

FOTOT/ Pishina përrallore: Kjo është risia më e fundit në Dubai

Që Dubai është një vend luksi plot inovacione kjo nuk përbën më lajm. Së fundmi raportohet se në kryeqytetin arab po projektohet ndërtimi i një pishine në majë të hotelit. Ajo pritet të jetë gati në 2018. Do të jetë plot 230 metra e lartë. Do të ketë një pamje fantastike dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.191Z

FOTOT/ Harrojini dietat, në javën e modës në New York risia janë modelet e kolme

Nuk do të ketë më vuajtje dhe stërmundime për vajzat në palestër, vrapime të lodhshme, apo dieta të stërzgjatura. Sepse me tendencën e re, pak kile me tepër një femre i shkojnë shumë. Në sfilatat e New York Fashion Week në prezantimin e koleksionit vjeshtë 2017, modelet e kolme

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.268Z

Risia anglo-saksone djathtas

Share Nga Artan Xh. Duka Trendi politik në Shqipëri parashikon rrokadë. Qoftë kjo më 2013 apo më shpejt sikurse bathët thonë, pritshmëri mbetet rikthimi në pushtet i opozitës, frymë kjo e ngjizuar qysh më 2009 që përtej meritës së saj (e diskutueshme me episo

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama