Rezultate te kerkimit per termin: +Rizgjimit

Total: 61
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.057Z

Schumacher nis procesi i rizgjimit

“Qetësuesit që i janë injektuar prej disa ditësh janë në reduktim e sipër me qëllim fillimin e procesit të rizgjimit, që mund të zgjasë shumë”. Kështu ka bërë të ditur Sabine Kehm, menaxherja e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.059Z

Schumacher nis procesi i rizgjimit nga koma

Nderkohe qe ne Jerez Formula 1 me testet e para per vitin 2014 kujton kampionin qe mban rekordin e kesaj piste vete Michael Schumacher po lufton per tu rikthyer ne jete citon Supersportbr br Ne spitalin e Grenoble 7-here kampioni i botes vazhdon te jete ne gjendje te rende Megjithate nje fije shpr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.514Z

Shumacher do të zgjohet nga koma artificiale

Kampioni i botës në Formula 1, piloti Michael Schumacher do të zgjohet nga koma artificiale. “Qetësuesit janë në reduktim e sipër prej disa ditësh me qëllim që ai të nisë procesin e fillimin të zgjimit, por që mund të zgjasë shumë, bëri të ditur menaxherja e tij Sabine Kehm.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:40.284Z

Sulm kamikaz ne Irak, 9 te vdekur

Sulm kamikaz ndaj nje grupi aktivistesh te milicive tribale sunite, aleate te SHBA-se dhe kundershtare te Al Keadas. Nje person qe kishte ne trup nje rrip me eksploziv e shpertheu ate, duke shkaktuar 9 te vdekur dhe 31 te plagosur. Ngjarja ndodhi ne nje lokalitet rreth 30 km ne jug te Ba

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:59.159Z

"Mjaft!" pret Berluskonin me protestë

Aktivistë të lëvizjes "Mjaft!" protestuan para godinës së Kryeministrisë, në çastin kur autokolona e Kryeministrit italian, Silvio Berlusconi, po hynte në ambientet e institucionit shqiptar. Aktivistët mbanin në duar një parullë ku shkruhej: "2 dhjetori si 7 prilli / Albania not for Sal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:33.262Z

Quincy Aksidenti i Schumit jashte piste

Nese dikush ka patur ndonje dyshimin se aksidenti qe pesoi Michael Schumacher 29 Dhjetorin e vitit te kaluar ne Alpet Franceze kishte te bente me parregullsite e pistes se skive apo me probleme te sigurise kjo nuk eshte aspak e vertete citon Supersportbr br Ky fakt eshte konfirmuar nga prokurori i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.411Z

"Optimizëm për Schumin", kampionijep shenja jete pas 3 muajsh në koma

FRANCË- Michael Schumacher ka shenja ndërgjegjësimi dhe është duke u zgjuar. Pas 96 ditësh në koma pas aksidentit të tmerrshëm dukë bërë ski në alpet franceze, vjen edhe lajmi i pari më i mirë i kësaj periudhe.Menax

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama