Rezultate te kerkimit per termin: +Robert +Bosch

Total: 1050
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.381Z

Robert Bosch, shefi i ri i OSBE-së në Tiranë

Autori i Lajmit: Red.Holandezi Robert Bosch emërohet shefi i ri i Prezencës së OSBE-së në Shqipëri. I emëruar nga mbretëria e vendit të tij, Bosch do ta marrë detyrën e re më 25 tetor. Detyra në Shqipëri për Bosch vjen pas shërbimit të tij dy vjet si zëvendëspërfaqësues i përhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.359Z

Ambasadori e Holandës, Robert Bosch largohet nga Kosova

Presidentja e Republikës së Kosovës, Atifete Jahjaga priti sot në takim lamtumirës në përmbyllje të mandatit të tij në Kosovë, ambasadorin e Holandës z. Robert Bosch. Presidentja Jahjaga e falënderoi ambasadorin Bosch për kontrib

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.395Z

Robert Bosch reagon ndaj Gold AG

Ambasadori i Holandës në Kosovë, Robert Bocsh ka reaguar ndaj reperit Gold AG pas publikimit të këngës “Shqiptar 2”. Ai në rrjetin social Twitter ka shkruar se shoqëria demokratike nuk ka vend për këngë urrejtëse.AdPlatformZone

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:54.740Z

Kryeministri Isa Mustafa priti në takim lamtumirës ambasadorin e Holandës, Robert Bosch

Prishtinë, 3 shtator 2015 Kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, priti në takim lamtumirës ambasadorin e deritashëm të Holandës në Kosovë, Robert Bosch. Kryeministri Mustafa e falënderoi ambasadorin Bosch për kontributin e tij personal dhënë për Kosovën gjatë kësaj per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:54.744Z

Ambasadori Robert Bosch përshëndetet me kryeministrin Mustafa

Kryeministri Kosovës, Isa Mustafa, priti në takim lamtumirës ambasadorin e deritashëm të Holandës në Kosovë, Robert Bosch. Kryeministri Mustafa e falënderoi ambasadorin Bosch për kontributin e tij personal dhënë për Kosovën gjat&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.383Z

Berisha takim lamtumire me ambasadorin e OSBE Robert Bosch

TIRANEuml- Kryeministri Berisha priti sot ne nje takim lamtumire ambasadorin e OSBE ne Tirane Robert Bosch. Ne njoftimin e publikuar ne faqen ne internet te kryeministrise mesohet se dy zyrtaret diskutuan mbi bashkepunimin midis qeverise shqiptare dhe OSBE ne realizmin e reformave te rendesishme si

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.745Z

Në garë për çmimin e Robert Bosch Stiftung

Projekti filmik “Do të shkoj në luftë, por së pari ma bëj një kafe”, sipas skenarit dhe regjisë së Ariel Shaban, e që është një koproduksion gjermano-kosovar, me producente Catharina Schreckenberg dhe kooproducent Arben Zharkun, është nominuar për çmimin e kooproduksionit 2

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama