Rezultate te kerkimit per termin: +Robin

Total: 1987
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.669Z

Divorcohet Robin Thicke

Transmetuar më 26.02.2014 - 09:15 Këngëtari Robin Thicke dhe Paula Patton kanë ndarë rrugët e tyre pas dy dekadave së bashku. Çifti, që u takuan si adoleshentë dhe ishin të martuar që nga viti 2008, kanë ve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.587Z

Robin Thicke ribashkohet me bashkëshorten

Këngëtari I njohur Robin Thicke , mësohet se nuk do të divorcohet nga bahskëshortja e tij Paula Patton, pasi kjo e fundit vendosi që t`I jap një mundësi tjetër. Gjithcka nisi pasi këngëtari filloi të flirtonte me femra të tjera, pas shpines së aktores, dhe si një person I njohur që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.569Z

Miti dhe historia e vërtetë e Robin Hood

Nga Dr. Mike Ibeji / BBC Cilat janë faktet historike mbi legjendën e Robin Hoodit? Ai ishte ai një hero i vërtetë që jetonte në pyllin Shervud, apo ishte një krijesë mitike e projektuar për të shprehur pakënaqësitë ndaj ligjeve të padrejta? Dr. Mike Ibeji na zbulon Robin Hoodin e vë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.337Z

Drejtësia e Robin Hood

Nga Hemion Braho* Tirana është kryeqyteti i Republikës së Shqipërisë, krenaria e vendit tonë, sepse pa dyshim është qyteti lokomotivë, motori i ekonomisë sonë, vatra e politikës dhe e artit shqiptar. Me siguri, nga të gjithë qytetet tona reflekton më shumë europianizimin dhe dëshi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.210Z

Aktori Robin Willimas u vetevar

brbrNjerez te njohur ne bote aktore artiste dhe politikane vijojne homazhet per yllin e Hollivudit Robin Uilliams i cili u gjet i vetevrare ne banesen e tij ne Kaliforni nje dite me pare Policia ka konfirmuar se komediani i njohur i ka dhene fund jetes duke u vetevarur Mendohet se Uilliams e kreu a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.477Z

Kanë, festivali do celet me Robin Hood

Festivali i Kanës që do startojë në 12 maj ia ka rezervuar hapjen filmit “Robin Hood” me protagonist Russell Crowe dhe regji të Ridley Scott. Këtë vit, festivali i Palmës së Artë zhvillon edicionin e 63-të, ndërsa risia më e madhe është se regjisori amerikan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.628Z

Russel Crowe,një Robin Hud në Kanë

Nga një prijës gladiatorësh, në një prijës hajdutësh. Aktori australian Russel Crowe do të shkelë tapetin e kuq të Festivalit të Kanës, në rolin e Robin Hudit. “Robin Hood”, filmi i Ridley Scott është zgjedhur për të hapur edicionin e 63-të të Festivalit të Kanës. Fi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama