Rezultate te kerkimit per termin: +Romn

Total: 19
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.358Z

Van Nistelrooy nuk vjen n Birmingham

Menaxheri i Birmingham City, Alex McLeish, ka prjashtuar mundsin e transferimit t sulmuesit t Real Madridit, Ruud van Nistelrooy gjat afatit kalimtar t janarit. 33 vjeari ka humbur vendin n formacionin baz t gjigantit madrilen dhe spekulohej se krkohet nga Birmingham, por edhe klube tjera evropiane

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.592Z

Totti, edhe pes vjet n Rom

Kapiteni i Roms, Francesco Totti ka nnshkruar kontrat t re pesvjeare me klubin nga kryeqyteti italian. Marrveshja e re e lidh 33 vjearin me Romn deri n vitin 2014 dhe kjo nnkupton se ai do t prfundoj karriern n klubin nga qyteti i tij i lindjes. Pas pensionimit nga futbolli aktiv, Totti pritet t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.373Z

Baptista e plqen Atleticon

Sulmuesi i Roms, Julio Baptista ka mirpritur interesimin nga Atletico Madrid dhe ka theksuar se mund ti bashkohet klubit spanjoll. Braziliani ka dshtuar t shklqej kt sezon me Romn dhe ka luajtur n vetm shtat ndeshje n Serie A dhe tri n Europa League. Ai ende nuk ka shnuar asnj gol kt edicion dhe s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.413Z

Leonardo: Do të shkurtojmë distancën në renditje

Traineri i Milanit, Leonardo, e shikon barazimin 1-1 t Interit n ndeshjen me Parmn si nj mudsi pr t’iu afruar vendit t par t renditjes. Milan ka nj ndeshje t paluajtur dhe ka mundsin q nse fiton n ndeshjet e rradhs mund t shkurtoj distancn n renditje. “Duhet t luajm mir dhe t mos gabojm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:46.940Z

Zyrtare: Talenti Tin Jedvaj te Roma

Mbrojtësi i ri kroat, Tin Jedvaj, edicionin e ardhshëm do të vesh fanellën ‘verdhekuqe’ të Romës. Kroati 17-vjeçar ka qenë dje në kryeqytet dhe ka kaluar me sukses testet mjekësore. Kalimin e tij te Roma e konfirmoi edhe Dinamo Zagreb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.394Z

Seria A sot pasdite Catania- Bari

Java e 26-t e seris A do t hapet sot me ndeshjen e pasdites Catania – Bari. Skuadra puljeze nuk sht m ajo e fazes s par. Vjen n kt ndeshje pas tre humbjesh dhe i duhet patjetr fitorja pr t qendruar t paktn n mesin e tabels. Ndrsa Catania humbi minimalisht n ndeshjen e fundit me Romn. N mbrmje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.219Z

Hapen disa prej aeroporteve në Europë

Dalngadal e hna duket se po i jep fund krizs ajrore q ka prfshir Europn si pasoj e res vullkanike te ardhur nga Islanda. Komisioneri pr Transportin n BE, Sim Kallas tha se q nga sot do t jen operative gjysma e fluturimeve. Vendimi erdhi pasi kompanit ajrore Air France, Lufthansa dhe kompania hollan

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama