Rezultate te kerkimit per termin: +Romeo +Leks

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.472Z

Pengmarrësi, rrezikon dënimin me burgim të përjetshëm

Grabitja e banks n Hotel Rogner dhe pengmarrja e nj 19-vjeareje nga Romeo Leka, ka qen nj sekuenc filmike e papritur pr t afrmit e 25-vjearit q ndodhen n fshatin Tresh t Lezhs. Ata deklarojn se nuk kan qen n dijeni se ai ndodhej n Shqipri dhe se nuk e kan takuar pr asnj ast Romeon, i cili gjat ksaj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama