Rezultate te kerkimit per termin: +Romeos

Total: 124
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:14.395Z

"Ankthi ne pritje te Romeos"

Vlore- Nje gomone me 3 persona ne bord, per te cilet thuhet se jane peshkatare, rezulton e humbur ne ujerat e Adriatikut qe prej pasdites se diele. Alarmi eshte dhene mengjesin e dites se djeshme nga familjaret e te humburve ne Kapitenerine e Portit te Vlores, ndersa kerkimet deri ne mbremje nuk kan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:36.141Z

Ballkoni i Romeos dhe Zhuljetës tashmë Altar për martesat

Ballkoni i famshëm i Romeos dhe Zhuljetës do të shndërohet në një altar për ceremonitë e martesave. Autoritetet e Veronës kanë menduar që ta shfrytëzojnë këtë mundsi për të nxitur turizmin.  Çdo qytetar që nuk bën pjesë në vendet e Bashkimit Europian duhet te pagua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.163Z

Flori, me histori si të Romeos e Zhulietës

Florian Mumajesi - Flori, i cilësuar si njëri ndër kantautorët e producentët më të suksesshëm në hapësirën shqiptare, ka publikuar sonte projektin e tij të ri muzikor. Bëhet fjalë për videoklipin e këngës me titu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.765Z

Ironia e Kryemadhit: Fati i shqiptarëve nuk vendoset në krevatin e Romeos dhe Xhulietës

Monika Kryemadhi ka reaguar në lidhje me vendimin që Kolegji Zgjedhor dha pro Lëvizjes Socialiste për Integrim që kjo forcë të ketë dhe numëruesin e tretë në KZAZ për zgjedhjet e 25 qershorit. Me anë të një mesazhi në faqen e saj të Facebook-ut, Kryemadhi, kandidate për deputete n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:03.020Z

Hetim vetëflijimit të “Romeos e Zhulietës” shqiptare

29/04/2005  Prokuroria do të verifikojë shkaqet që çuan në vetëvrasje Altin Koçin e Anxhelina Çerpën Prokuroria e Tiranës ka filluar hetimin rreth shkaqeve që çuan në vetëvrasjen e dy të rinjve të dashuruar, Altin Koçi dhe Anxhelina Çerpja, disa ditë më parë. Për vdek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:00.054Z

Dodge Viper vjen në Europë si Alfa Romeo

“Fiat-i”, i cili kohë më parë është bërë pronar i prodhuesit të falimentuar amerikan “Chrysler”, duket se jo vetëm po planifikon të shfrytëzojë distributorët amerikanë për plasimin e prodhimeve të veta në SHBA, por gjithashtu të shfrytëzojë atë të vetit për plasimin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.438Z

Familja Golaj hap dyert e mortit per dy djemte

VLORE - Familjaret e Golajt dje kane folur per neglizhence ndaj shtetit. "Mire qe s'munden t'i gjenin te gjalle, por te na sjellin trupat e tyre te pakten". Kjo eshte kerkesa e dhimbshme e dhjetera te aferme te familjes. Ata hedhin akuza ndaj autoriteteve per ngathtesi ne veprimet e tyre dhe operaci

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama