Rezultate te kerkimit per termin: +Rotacionet

Total: 77
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.832Z

Ferguson Rotacionet te mundura ndaj Realit

“Në këtë moment, nuk kam asnjë formacion në mendje. Çdo futbollist mund të luajë ndaj Realit dhe me siguri mund të ketë rotacione, pasi kam një grup futbollistësh në gjendje që të ma lejojë këtë luks&rd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.313Z

Fokus/Rotacionet delikate në shërbimet sekrete amerikane

Janë javë delikate për zbulimin amerikan. Stephen Kappes, i mbiquajturi "i urti" dhe numri dy i CIA-s vendosi - ndoshta i mirëkëshilluar - të dalë në pension të parakohshëm. Thashetheme që përfliten në Uashington i atribuohen zgjedhje - kuptohet kryesisht të polemikës së trishtuar p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.211Z

Drogba: Ancelotti është i pari menaxher që luan me dy sulmues

Sulmuesi i Chelseat, Didier Drogba, thotë se trajneri Carlo Ancelotti është i pari në Chelsea që luan me dy sulmues. Drogba thotë se suksesi i partneritetit të tij me Nicolas Anelkan është falë trajnerit italian. "Ancelotti është i pari i cili ka pasur besim në ne për të luajtur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.704Z

Ancelotti lajm te keq per Arjen Robben

Carlo Ancelotti ka thene se Arjen Robben duhet te qendroje ne banke ndersa vazhdon procesin e sherimitbr br Holandezi shenoi golin e trete ne fitoren 3-0 te bavarezeve ndaj Hertha Berlin plot 200 dite pas paraqitjes se tij te fundit ne ndeshje zyrtarebr br Megjithate Ancelotti planifikon ta fute

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.833Z

Lewandowski i pakënaqur me Guardiolën

Sulmuesi i Bayern Munchen, Robert Lewandowski, në një intervistë për Bild, ka deklaruar se nuk është i kënaqur me kohën që po ia rezervon Guardiola gjatë një ndeshje. Polaku ndeshjeve të fundit, nuk po aktivizohet për 90 minuta, dhe k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:50.258Z

Poshtërimi i Barcelonës, ja çfarë mendon Enrique

Luis Enrique e ka marrë përgjegjësinë për humbjen katastrofale të Barcelonës në finalen e parë të Superkupës ndaj Bilbaos. Trajneri spanjoll ka thënë se faji është vetëm i tij. "Fajtori për humbje jam unë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:02.261Z

Zgjedhjet per kreun e Bashkise se Korces

Në një takim elektoral në qytetin e Korçës, kandidati i Partisë Demokratike Sotiraq Stradobërda, për kryetar të Bashkisë në zgjedhjet e 3 nëntori, tha se do t’i kthejë institucionin qytetarëve. Nga Tirana në mbë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama