Rezultate te kerkimit per termin: +Roterdam

Total: 240
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:34.838Z

Roterdam, kapen 230 kg kokainë, do transportohej në Britani

Një sasi prej 230 kg kokainë është kapur dje në portin e Roterdamit. Mësohet se droga vinte nga Brazili dhe ishte e fshehur në kontejner. Destinacioni i saj ishte Britania e Madhe. Mediat e huaja raportojnë se droga është asgjësuar e gjitha. Vetëm gjatë muajit mars, në portin më të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.661Z

Çmim në Roterdam për filmin e Staermos, kushtuar Kosovës

Roterdam, 15 shkurt, NOA / Nga Milena Selimi - Out of Love i Brigitte Staermose përzgjidhet ditët e fundit si filmi më i mirë i shkurtër evropian në Roterdam, i kushtuar fëmijëve të Kosovës. Çmimi u mor në edicionin e 39-të të Festivalit Ndërkombëtar të Filmit në Roterdam të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.019Z

Arrestohet i dyshuari për vrasjen e dy vëllezërve elbasanas në Roterdam. Është shqiptar

Policia holandeze ka arrestuar të dyshuarin si autor të vrasjes së dyvëllezërve elbasanas në Roterdam, Florenc dhe Glevis Tola, ngjarje kjo e ndodhur disa ditë më parë. I arrestuari është një 26-vjeçar shqiptar, raportojnë mediet holandeze. Identiteti i tij për momentin nuk bëhet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.450Z

Roterdam sherr mes bandave shqiptare

brbrNje konflikt masiv mes dy grupeve te rinjsh shqiptare ka marre vemendjen e mediave ne Roterdam te Holandes ndersa policia ka publikuara pamjet e perleshjes per te identifikuar te gjithe protagonistet Ky eshte momenti i perplasjes mes grupeve nje ngjarje qe ka ndodhur ne 1 qershor te ketij viti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.994Z

Ndalohet nje person ne tren panik ne Roterdam

brbrStacioni i trenit ne Roterdam u evakuua kete te premte pas dyshimeve se ne nje nga trenat e shpejtesise se larte ndodhej nje terrorist Personi kishte hipur ne trenin qe udhetonte nga Amsterdami ne Paris ne momentet e fundit dhe ishte mbyllur ne tualet nje veprim qe kishte shkaktuar panik tek udh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.426Z

Vrasjet ne Tirane pas ekzekutimit ne Roterdam

brbrE gjithe masakra ne Bulevardin Zogu i Pare ka si zanafille vrasjen e Durim Sulkut ne Roterdam te Holandes ne te cilen dyshohet se jane te perfshire Markeljan dhe Klevis Docibr Gjate vleresimit te masave te sigurise Prokuroria ka rindertuar dinamiken e ngjarjes duke paraqitur prova te reja para G

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.295Z

Kërcënim për sulm terrorist, anullohet koncerti në Roterdam

Një kërcënim për sulm terrorist të mërkurën në Hollandë ka bërë që të anullohet një koncert në qytetin e Roterdam. Gjatë mbrëmjes së mërkurës (23 gusht) autoritetet ndaluan një furgon me targa spanjolle që ishte i mbushur me bombula gazi pranë Rotterdam Maassilo, vendi  k

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama