Rezultate te kerkimit per termin: +Rrahja

Total: 636
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.525Z

Video/ Rrahja barbare në Shëngjin, policia identifikon autorët

Policia ka identifikuar autorët e rrahjes barbare të që një personi në Shëngjin. Ata janë Vilson Haxhiu 36 vjeç dhe Arjan Haxhiu 33 vjeç. Identifikimi i tyre u krye pasi videoja e dhunës barbare u publikua në internet. Nga pamjet shihet se si pasi e kanë shtrirë përtokë një person t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.834Z

Berisha: Rrahja e Ramës në 97, një krim pasioni!

Pas publikimit të disa fotove nga rrahja e Edi Ramës të vitit 1997 nga disa media, ka reaguar edhe Sali Berisha që thotë se rrahja e kryeministrit është një krim pasioni. “Viktimizimi i Edi Rames dhe glorifikimi i krimit te pasionit! Te dashur miq, mediat e shkruara dhe disa portale

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.672Z

SHËNIM: Rrahja brutale e një gazetari dhe heshtja brutale e politikës

TemA Elvi Fundo është drejtuesi i portalit Citynews.al. Ai u masakrua në kuptimin e plotë të fjalës, duke u qëlluar me sende hekuri, grushta dhe shkelma, nga dy persona që i kishin zënë pritë afër zyrave të tij, tek Bulevardi Zogu i Parë, afër Stacionit të Trenit. Fundo është n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.635Z

Ekspertiza: I burgosuri shqiptar vdiq nga rrahja me shkop gome

Ilia (Ylli) Kareli vdiq nga të rrahurat. Ky është rezultati i raportit mjekoligjor, sipas të cilit i dënuari shqiptar kishte plagë të shumta, thyerje në kafazin e krahërorit, të cilat janë shkaktuar nga gjuajtje me shkop gome. Po sipas raportit, dëmtimet dhe plagët në trupin e pajet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:07.219Z

Rrahja e administratorit në Dibër, arrestohet një person, në kërkim një tjetër

Policia Dibrës ka njoftuar se ka arrestuar një person dhe ka shpallur në kërkim një tjetër për dhunimin e administratorit të njesisë Tomin në Dibër, Nuri Medën, ditën e djeshme në fshatin Pilafe. I arrestuari quhet Qazim Muda, 43 vjeç , banues në fshatin Pilafe dhe personi në kërk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.225Z

Rrahja e binesmenit libanez shoqerohen 3 te dyshuar

Policia e Durresit ka ndaluar tre persona te cilet dyshohen se jane ata qe kane rrahur dhe kercenuar me jete biznesmenin libanez Fadi Mitri pak dite me pare ne Rinasbr br Tre personat e shoqeruar dyshohet se jane ata autoretbr br Burime nga Panorama brenda Policise thone se ata jane derguar ne T

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.341Z

Top Story/ Deputeti socialist Rrahja mbaroi universitetin pas 27 vitesh

Rrahman Rrahja, deputet i Partisë Socialiste në rrethin e Krujës, shënon në CV që ka mbaruar shkollën e mesme Bujqësore në vitin 1980. Por, të lartën ai e ka filluar në vitin 2003. Pra 23 vite pas shkollës së mesme. Pikërisht në vitin 2003 ai është bërë edhe krytar i Komunës N

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama