Rezultate te kerkimit per termin: +Rrapi +Minos

Total: 0
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.132Z

“2 Prilli”, rrëfimi i Rrapi Minos dhe Qemal Lames

Autori i Lajmit: red.Rrapi Mino: I nderuar Kryetar, të nderuar deputetë. Në zbatim të detyrës së ngarkuar nga Presidiumi i Kuvendit Popullor, Këshilli Presidencial dhe Këshilli i Ministrave, siç dihet, hetimet do t i zhvillonte grupi i posaçëm për ngjarjen e dhimbshme që ndodhi në qyte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.929Z

"Kenaqesia e te festuarit sipas tradites"

Dita e Veres per familjen Mino, nga kryeqyteti, ka filluar me nje shetitje te dy mbesave Ina dhe Sindi, se bashku me gjyshin dhe gjyshen. Ballokume te blera kane shijuar te katert, ndersa dy mbesat e vogla kane preferuar te luajne ne lulishten e parkut "Rinia". "Gjithmone per ne Dita e Veres ka qene

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.670Z

Rrapi Mino, Kadriut: Nuk pres vendimin e gjyqit për të quajtur terrorist

• “Jam thirrur në cilësinë e të pandehurit, po nuk lejoj askënd të më fyejë e ofendojë. I lutem trupit gjykues t’u kërkojë dëshmitarëve të zbatojnë ligjin e mos të përdorin fjalë të papërshtatshme”.afrim imajRebelimi i Kadri Hazbiut në proces vjen menjëherë pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:50.078Z

Ina Rama pranon skandalin

Prokuroria politike e Ina Rames e ka kuptuar edhe vete dje, se ka gabuar rende me vendimin per te vene ne sekuestro te gjitha llogarite e kompanive te kunatit te ministrit Basha, z. Erjon Isufi dhe asaj te qytetarit Dionis Teqja. Prokuroria e Ina Rames u nxitua t'i vere ne sekuestro jo se nuk e dint

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:14.697Z

Dëshmia e gjeneralëve: Kadri Hazbiu sabotoi fortifikimin e kufirit

Kadri Hazbiu I kryqëzuar për sabotimin e vijës së partisë në fushën e mbrojtjes, Kadri Hazbiu akuzohet nga ushtarakët e lartë se ka bllokuar fortifikimin e brezit kufitar për të lënë të hapur shtigjet për vërshimin e armiqve të jashtëm në territorin e Shqipërisë Në seancën e d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:58.667Z

Mashtrimet e radhes te zonjes Rama

Ne nje deklarate te shperndare te shtunen ne darke, Prokurorja e Pergjithshme, Ina Rama, shprehet se vendimi i gjykates se Tiranes nuk ka lidhje me Ministrin Lulzim Basha. Por e verteta eshte krejt tjeter. Gjykata e Tiranes me vendimin e saj te dates 18.11.2008 nuk ka vendosur per asnje person nen h

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.056Z

Qemal Lame: Gjyq politik se nuk mbrojta monumentin e Hoxhës

TIRANE-Ndërsa Tirana i gëzohej rrë zimit të monumentit të Enver Hoxhës, pasditen e 20 shkurtit 1991, Qemal Lames, asokohe kryehetues, i bëhej një gjyq politik. Ishte vënë në shënjestër pse nuk e kishte mbrojtur shtatoren e diktatorit d

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama