Rezultate te kerkimit per termin: +Rrogozhins

Total: 5
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:20.180Z

Lejet e të dënuarve në pranga tre persona

Tre zyrtare t Burgut t Rrogozhins mes tyre dhe vet drejtori, kan rn n pranga ndrsa nj tjetr sht shpallur n krkim. Burime zyrtare t Prokuroris bjn me dije se Drejtori i Burgut t Rrogozhins Pajtim Murrja dhe dy specialist t edukimit punonjs t ktij burgu Denis Tosku dhe Ismail umani akuzohen pr korrups

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.345Z

Vetvritet n qeli prokurori i Fierit

Ka varur veten n ambjentet e paraburgimit, Shaban Hoxha, prokurori i rrem i arrrestuar dy muaj m par nga policia e Fierit. Hoxha u gjet i vetvarur sot n qelin e tij n burgun e Rrogozhins. Prokurori ndiqte n media ngjarjet e dits nga dhe m pas paraqitej pran familjeve si prokuror dhe n kmbim t nj shu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.062Z

Skandal n Elbasan, student pa t mesme

Elbasan (Start)-E ndrsa arsimi vazhdon t mbetet nj problem serioz n vendin ton, nj tjetr rast sht shfaqur n qytetin e Elbasanit, ku nj student i vitit t katrt, rezulton t mos ket arsimin e mesm. 33 vjeari G.S. sht pajisur me nj diplom fallso t shkolls s mesme t prgjithshme Partizani n Tiran dhe pas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:27.931Z

Gjendet në fshatin e tij i arratisuri nga burgu

Arrestimi Drini Shametit iu dha leje nga autoritetet e Burgut t Rrogozhins Gjendet dhe arrestohet personi, i cili nuk u kthye n burg dy dit m par, si ishte parashikuar n lejen e dhn nga burgu ku vuante dnimin. Drini Shameti sht kapur mngjesin e djeshm n fshatin ku banon nga shrbimet e Policis s Bur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:20.165Z

Pranga drejtorit t burgut t Rrogozhins

Arrestohet drejtori i burgut të Rrogozhinës dhe dy specialistë të riedukimit. Sipas informacioneve të fundit në pranga kanë rënë drejtori Pajtim Murrja dhe specialistët Denis Tosku e Ismail Cumani.Zyrtarët e arrestuar përfitonin shuma parash në këmbim të favoreve për të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:27.329Z

Bilanc tragjik i aksidenteve. 2 të vdekur në Kavajë dhe një në Rrogozhinë

24 vjecari Y. Sofija ka gjetur vdekjen si pasoj e prplasjes ndrmjet dy automjeteve me targa t huaja pran qytetit t Kavajs. Si pasoj e ktij aksidenti jan plagosur edhe 5 t rinj t tjer, njri prej t cilve ka gjetur vdekjen m pas n spitalin e qytetit t Durrsit. T dy automjetet kan qen duke udhtuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:26.109Z

I jepet leje të dënuarit për drogë, nuk kthehet në burg

Arratisja Nj tjetr i burgosur nuk sht kthyer nga leja q i kishin dhn pr t takuar familjen. Burimet nga burgjet bjn t ditur se bhet fjal pr Drini Shametajn, i dnuar pr kultivim t lndve narkotike, i cili vuante dnimin n burgun e Rrogozhins. Ai ka ikur gjasht dit m par nga burgu pr t takuar familjen d

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama