Rezultate te kerkimit per termin: +Rudina

Total: 2540
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:36.677Z

Martohet Rudina Xhunga (FOTO)

Share Vetëm pak javë pas lajmit të papritur për fejesën, gazetarja dhe prezantuesja e Top Channel, Rudina Xhunga, është martuar. Ajo ka kryer një ceremoni celebrimi të thjeshtë në Njësinë Nr.5 të bashkisë, ku ka shkëmbyer betimet me bashkëshortin e saj, ish-p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.137Z

Rudina i rikthehet... (Foto)

Prezantuesja Rudina Magjistari ka ndarë me miqtë e saj të tjera foto teksa ndodhet me familjen e saj. Viti që sapo lamë pas, ishte mjaft i bekuar për moderatoren e njohur të Tv Klan, e cila në fund të muajit tetor u bë nënë për her&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.613Z

Ja çfarë ëmbëlsire preferon Rudina Magjistari

Moderatorja Rudina Magjistari ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram një foto të vajzës së saj Mia. “Me ëmbëlsirën time”, shoqëron foton e vajzës Magjistari. Moderatorja ndodhet me pushime e mesa duket këtë herë nuk i rezistoi tundimit për të publikuar një foto t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.604Z

Rudina Xhunga: Shullazi, fati i Filologjikut

"Ndonjëherë, e keqja vjen për mirë, ose t'i bëje të dalë për mirë, thonë. Ndërsa po afrohet gara e zgjedhjeve Universitare, që në media mori një vëmendje kohë pas kohe, befas ndodhi çudia. Shullazi kërcënoi kandidatin për Rektor të Universitetit të Tiranës, Mynyr Koni, që t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:22.404Z

Rudina Xhunga fejohet me diplomantin Dritan Hila

Gazetarja e njohur në vend, Rudina Xhunga, është fejuar. Sipas të përditshmes Panorama, drejtuesja e emisionit Shqip në Top Channel është fejuar me Dritan Hilën, ish-punonjës në Ministrinë e Jashtme dhe së fundmi analist në disa televizione dhe të përditshme. Mësohet se Rudina ka kr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.172Z

Rudina Magjistari shtatzënë. Prezantuesja konfirmon lajmin

Prezantuesja e njohur Rudina Magjistari së shpejti do bëhet nënë. Ajo është shtatzanë dhe lajmin e ka konfirmuar për gjithë fansat në Facebook. Rudina e ka përshkruar këtë ndjesi të bukur si një lajm që nuk e ka mbajtur dot vetëm për vete. S’na mbetet veç t’i themi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:22.860Z

Rudina dhe Xhaviti ekspozojnë lidhjen

E ëmbla e ekranit, prezantuesja Rudina Magjistari është person shumë i dashur për një mori njerëzish që e ndjekin prej vitesh në televizion. Rudina, reflekton pozitvitet. Së fundi, jeta e Magjistarit është bërë edhe më e bu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama