Rezultate te kerkimit per termin: +Runi

Total: 880
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:52.074Z

Rikthehet Runi

Pas një muaji pushim për shkak dëmtimi, Uejn Runi u rikthye në fushën e lojës dhe këtë e bëri në ndeshjen me Njukasëll e vlefshme për Kupën e Ligës Angleze duke luajtur plot 76 minuta. Në një intervistë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:00.400Z

Ferguson në mbrojtje nga Runi

29/12/2004   Trajneri i Mançester Junajtid, Aleks Ferguson, ka mbrojtur sulmuesin e tij adoleshent, Uein Runi, pas një incidenti të këtij të fundit me mbrojtësin e Bolton, Tal Ben Haim, gjatë ndeshjes së luajtur në fundjavën e kaluar. Federata Angleze e Futbollit pret që të fil

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.590Z

Uejni Runi, nga prostituta te librat

Sulmuesi i Mançester Junaitid, Uejni Runi, së bashku dhe me “gjeniun” e Barcelonës, Lionel Mesi, është një nga dy lojtarët më të mirë në botë për momentin. Ylli anglez shënoi pa kaluar 64 sekonda lojë në ndeshjen e parë çerekfinale të Ligës së Kampioneve në humbjen kundë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.201Z

Iku Ronaldo, shpërtheu Runi

Deri tani sulmuesi i kombëtares së Anglisë ka shënuar 30 gola, 12 më pak se rekordi i vendosur dy vite më parë nga Kristiano Ronaldo. Nëse Runi vazhdon të shënojë me këtë ritëm, ky rekord me siguri i ka ditët e numëruara. Po kështu, nëse arrin të udhëheqë Mançesterin në Ligën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.135Z

Anceloti Runi Skam pergjigje

Trajneri Karlo Anceloti hodhi poshte zerat per nje interesim te skuadres se Celsit per sulmuesin e Mancester Junajted Uejn Runi i cili ka kerkuar largimin nga Djajte pas mosmarreveshjeve me trajnerin Ferguson. Duke folur per mediat britanike tekniku italian iu eshte pergjigjur pyetjeve te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.232Z

Runi- gjithnjë problem temperamenti

Kanë kaluar vetëm 34 ditë nga ai karton i kuq për sulmuesin e Anglisë, Runi që krijoi aq shumë polemika, në ndeshjen cerekfinale të botërorit të Gjermanisë, Angli-Portugali dhe përsëri temperamenti shpërthyes i 21-vjecarit ka krijuar shqetësime te tekniku Ferguson. Ky i fundit ka fri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.435Z

Mançesteri: Runi sështë në shitje

Angli Drejtori ekzekutiv i Mançester Junajtid, David Gill, ka bërë të qartë se Uejn Runi nuk është në shitje dhe se klubi dëshiron ta mbajë 24-vjeçarin deri në fund të karrierës së tij. Kishte spekulime se Runi do të mund të kalonte te Real Madridi, gjë që është e zakonshme pë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama