Rezultate te kerkimit per termin: +Rushja

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.717Z

Halili dhe Hajria, rikthehet në TKOB

Baleti i parë shqiptar Halili dhe Hajria u rikthye sot, në mbrëmje në skenën e Teatrit Kombëtar të Operës dhe Baletit. E cilësuar si një nga veprat më të mira, dhe  më të rëndësishme për historinë e këtij institucioni, baleti rikthehet për dy netë në TKOB. Skena betejash masi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.965Z

Gjarpërushja e virgjër lind 2 herë në 2 dy vite

Transmetuar më 22.10.2015 - 20:21 Një gjarpër në jug-lindje të Misurit për të dytën herë në 2 vite, ka lindur pa asnjë ndërveprim me një anëtar të seksit të kundërt. Zyrtarë të Departamentit pÃ

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama