Rezultate te kerkimit per termin: +Rusja +Sputnik

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.901Z

Rusja Sputnik: Në Maqedoni po krijohet shteti i tretë shqiptar në Ballkan. Shqiptarët nën drejtimin Ramës janë fuqizuar dhe tani janë kërcënim serioz

Në një shkrim të Brankica Ristiç, në edicionin e Sputnik në serbisht, theksohet se Edi Rama qëndron pas kundërshtimit të Hashim Thaçit ndaj NATO-s për çështjen e ushtrisë dhe se po destabilizon Ballkanin nëpërmjet Maqedonisë. Sipas Sputnik, replikat ndërmjet SHBA dhe Hashim Tha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.729Z

FOTOT/ Mediat ruse i thurrin lavde Melania Trump: Zonja e Parë më seksi!

Rusia e mirëpriti zgjedhjen e Trump si president i SHBA-ve dhe natyrisht që mediat qeveritare nuk mund të mos komplimentonin çiftin e ri presidencial. Ditën e sotme rusja Sputnik ka publikuar një artikull ku lavdëron Melania Trump. Krah jetëshkrimit, Sputnik shkruan se Melania është nd

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama