Rezultate te kerkimit per termin: +Rust

Total: 69
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.152Z

Rust pa viza n BE?

BE-ja vitin e ardhshm mund t heq regjimin e vizave pr shtetasit e Rusis, ka deklaruar pr mediet ruse Ministri i Jashtm i Rusis, Franco Fratini. Viti i ardhshm mund t sjell lajme t mira, pasi q liberalizimi i regjimit t vizave pr shtetasit e Rusis mund t konfirmohet m par me shumic votash, se sa me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:20.330Z

Spy Game, Ana Chapman humbet shtetësinë britanike

Autoritetet n Britanin e Madhe kan vendosur t'i heqin nnshtetsin britanike spiunes ruse, Ana Chapman, e cila ka qen m par e martuar me nj shtetas britanik. Sipas BBC, Chapman mund t shpallet person i padshiruar n Britanin e Madhe. Ana Chapman sht nj ndr 10 rust e arrestuar n SHBA, q akuzohet pr spiu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.599Z

Probleme me sistemin e ngrohjes ne stacionin hapesinor nderkombetar

0 brbr brbr6 astronautet qe ndodhen ne stacionin hapesinor nderkombetar do te kalojne naten ne modulin ru

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:36.264Z

Festivali i Kanës sonte shpall fituesit

Juria e Festivalit të Filmit në Kanë do të shpallë sonte fituesit e garës.Njëzetedy filma garojnë për Palmën e Artë, Çmimin e Madh, Çmimin e Jurisë, aktorin më të mirë mashkull dhe aktoren më të mirë femër.Korrespondentët raportojnë se tre favoritet e çmimit kryesor – Pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.851Z

Rusi, 10 te vdekur nga shpërthimi nç autobus

Të paktën 10 persona kanë gjetur vdekjen gjatë një shpërthimi në një autobus dhe deri tani shënohen 27 të lënduar. Ngjarja ndodhi në qytetin verior rust ë Volgogradit ,ku shumica e pasagjerëve ishin studentë të një universiteti zone. Komiteti kombëtar anti-terror deklaroi se shpër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.932Z

Kërkohej për vrasje në tentativë dhe armëmbajtje pa leje, kapet autori

ELBASAN- Një person i shpallur në kërkim është arrestuar mëngjesit e sotëm nga forcat e policisë së Elbasanit. Bëhet fjalë për shtetasin Xhon Rusta, i cili akuzohet për veprat penale, “Vrasje e mbetur në tentativë&rdquo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.859Z

Chelsea, Kenyon: Abramovich nuk do largohet

Mungesat e vazhdueshme te bostit rust e Chelsea, Roman Abramovich ne ndeshjet e skuadres se tij, kane bere qe mediat te flasin per nje projekt qe parashikon shitjen e skuadres londineze. Por menjehere pas ketyre zerave, zyrtare te larte te bluve kane hedhur poshte cdo mundesi qe flet per

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama