Rezultate te kerkimit per termin: +Ruzhdi +Keci

Total: 36
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:14.830Z

"Rokada", iken Ruzhdi Keci, vjen Keltis Kruja

Keltis Kruja eshte prefekti i ri i Tiranes. Kruja u prezantua diten e djeshme nga zevendesministri i Puneve te Brendshme, Ferdinand Poni, ne ambientet e Prefektures. Kruja zevendeson ne kete detyre, Ruzhdi Kecin, prefektin aktual i cili u largua nga detyra per arsye shendetesore. Kruja ka nje kuriku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:14.819Z

Lë detyrën Keci, prezantohet Prefekti i ri i Tiranës

Zv/ministri i Punëve të Brendshme ka prezantuar në ambientet e prefekturës prefektin e ri, zotin Keltis Kruja ndërkohe qe Ruzhdi Keci le detyren per arsye shendetesore TIRANE-Prefekti i ri i Tiranes është prezantuar sot pas dorëzimit të detyrës nga Rruzhdi Keci. Zv/ministri i Punëve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.114Z

Keci: Kontestim gjyqesor buxhetit te bashkise

Prefekti i Tiranes, Ruzhdi Keci eshte shprehur dje se ligjerisht, tashme i ka mbetur vetem rruga gjyqesore per te kontestuar buxhetin e bashkise se Tiranes. Duket se prefekti ende nuk e ka vendosur nese do te beje padi per ta kundershtuar buxhetin, por gjithsesi, mbetet qe te vleresoje situaten. "De

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.184Z

Keci: Abuzime ne komunat e Tiranes dhe Kavaje

Prefekti i Tiranes, Ruzhdi Keci ne nje prononcim per "Koha Jone" deklaroi se pjeset me problematike ne verifikimin e titujve te pronesise ne prefekturen e Tiranes, pritet te jene edhe komunat perreth qytetit te Tiranes dhe bregdeti i qytetit te Kavajes. Sipas prefektit, Keci ky proces pritet te kete

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.355Z

Tirane, prefekti refuzon buxhetin e bashkise

Prefekti i Tiranes, Ruzhdi Keci ka refuzuar te firmose buxhetin e bashkise se kryeqytetit per vitin 2009. Keci ka deklaruar se ne buxhet ka konstatuar shkelje qe sipas tij bien ndesh me funksionet e pushtetit lokal. “E ktheva buxhetin pasi konstatova shkelje te tij ne 5 nene. Konst

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.946Z

Dervishaj: Do te mbledh Keshillin

Denis Dedej Pas kthimi te projektbuxhetit te bashkise se Tiranes per vitin 2009, nga prefekti Ruzhdi Keci, brenda javes se ardhshme pritet mbledhja e kryetareve te grupeve te keshilltareve, per te percaktuar diten e mbledhjes se keshillit bashkiak. Kryetari i keshillit bashkiak, Sokol Dervishaj, i k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.347Z

Miratohet buxheti pa demokratet

Buxheti i Bashkise se Tiranes mund te quhet perfundimisht i miratuar. Mbledhja e djeshme e Keshillit Bashkiak te Tiranes qartesoi edhe njehere qendrimin e prefektit, Levizjes Socialiste per Integrim dhe Keshilltareve socialiste e demokrate, mbi nje vendim aq te rendesishem sic eshte Buxheti. Keshtu,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama