Rezultate te kerkimit per termin: +SSSASS

Total: 305
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.246Z

Kryetari i bashkisë: Ka pasur shpërthime edhe më parë, por ne nuk e kontrollonim dot fabrikën

Flet kryetari i Bashkisë, Vorë, Fiqiri Ismaili SSSASS Keni qenë në dijeni për çka ndodhte në fabrikën e çmontimit në Gërdec? SSSASS Reparti ushtarak është në pronësi të Ministrisë së Mbrojtjes. Ne si pushtet vendor nuk kemi asnjë kompetencë, as për ta kontrolluar dhe as pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.492Z

Berisha: Reformë në institucionet që dështuan në Gërdec

“Dështimi është në Ministrinë e Mbrojtjes, në Shtabin e Përgjithshëm, në dy shërbimet, në institucionet e tjera të tatimeve, të inspektimit, në shtrimin e informacionit, në sistemin e prokurorisë” SSSASS Zoti kryeministër, ju në Vorë keni lënë të kuptohet se ka një pist

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.469Z

ILDKP: Kallëzim penal për katër zyrtarë për fshehje pasurie

Gjatë vitit 2007, Inspektorati i Lartë i Deklarimit dhe Kontrollit të Pasurive (ILDKP) ka kallëzuar penalisht në prokurori për “Fshehje të pasurisë” 4 zyrtarë, ndërsa 12 zyrtarë janë dërguar në organin e akuzës për “Refuzim për deklarim të interesave private”. Shifrat u par

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.498Z

Greqia miraton reformen e pensioneve

Parlamenti grek ka aprovuar planet e diskutueshme te qeverise konservatore per reformen e pensioneve. Me gjithe demonstratat ne mase dhe grevat shumica e deputeteve votuan per propozimin. Parlamentaret e partise opozitare PASOK dhe te dy partive te tjera e bojkotuan votimin. Me kete reforme qeveria

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.607Z

Hungaria, mbeshtetje per pastrimin e predhave

Shteti i Hungarise ka ofruar mbeshtetjen e saj per pastrimin nga predhat te zones ne te cilen ndodhi shperthimi si pasoje e cmontimit te armeve. Me ane te nje mesazhi ngushellimi qe kryeministri hungarez Ferenc Gyurcsány, i ka derguar homologut Berisha per ngjarjen e Gerdecit, i ofron edhe mbeshtet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.607Z

Ndeshjet – kategoria superiore

Te shtunen Beselidhja-Dinamo 1-0 Dje Teuta-Partizani 1-2 Shkumbini-Tirana 1-0 Elbasani-Skenderbeu 4-0 Flamurtari-Besa 2-1 Kastrioti-Vllaznia 0-1 Renditja 1.Dinamo 48 2.Partizani 48 3.Elbasani 39 4.Vllaznia 38 5.Besa 38 6.Tirana 37 7.Shkumbini 34 8.Flamurtari 32 9.Teuta 23 10.Beselidhja 23 11.Kastrio

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.607Z

Zona e tragjedise, e papershtatshme

Nje tjeter sondazh ne faqen e "Koha Jone" online, ishte dhe ai mbi ngjarjen ende aktuale te tragjedise se Gerdecit, ku deri tani raportohen 22 te vdekur. Pyetjes, "mendoni se zona e cmontimit te predhave eshte e papershtatshme?", 611 nder 767 pjesemarres i kane dhene pergjigjen "Po". Nje pjese tjete

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama