Rezultate te kerkimit per termin: +Sabatini

Total: 109
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.457Z

Sabatini Pastore nenshkrim ideal per Barcelonen

Drejtori sportiv i Palermos Walter Sabatini ka deklaruar se Javier Pastore do te ishte nje nenshkrim ideal per Barcelonen. Ndersa ka deklaruar se argjentinasi nuk eshte per shitje Sabatini thote se vete fakti qe ka ne ekip nje lojtar qe mund te luaje per Barcelonen eshte mbreselenese. Per mome

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.692Z

Sabatini: Ujkani ka përparuar

Mbyllja e merkatos së dimrit ka lënë të hapur problemin e portierëve te Palermo. "Veterani" Fontana nuk është larguar nga sicilianët (ashtu si pretendonte) dhe sipas të gjitha gjasave do të vazhdojë të mos jetë pjesë e skuadrës. Roli i zëvendësuesit të Marko Am

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:39.092Z

Sabatini: De Rossi do të mbetet te Roma

Drejtori sportiv i Romës, Walter Sabatini, është i bindur se Daniele de Rossi do të nënshkruajë kontratë të re me klubin. “Ai vërtet dëshiron të vazhdojë të luajë futboll këtu, kjo është dëshira e tij e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.252Z

Bolonja, nga Taci tek Sabatini

Rezart Taci ka dale perfundimisht nga “loja” per te blere klubin italian te Bolonjes. Presidentja e shoqerise emiliane ka konfirmuar nisjen e bisedimeve me pronarin e klubit te basketbollit Virtus Bologna, Claudio Sabatini. Francesca Menarini dhe presidenti i basketbollit po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.502Z

Sabatini: Ujkani na bindi, do të qëndrojë te Palermo

 LEONARD KARAJSamir Ujkani ka bindur të gjithë te Palermo. Kanë mjaftuar 27 minuta në aktivizim në Seria A në përballjen me Milanin në "San Siro" dhe 70 minuta në sfidën e "Qemal Stafa"-s, po përballë kësaj skuadre, që drejtuesit e Palermos të zgjedhin Ujkanin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.025Z

Sabatini jo Unitedit: Strootman nuk ka çmim

Gjatë sezoneve të fundit falë aftësisë të tij në mbylljen e tratativave të bujshme, drejtori sportiv i Romës, Valter Sabatini, është pagëzuar si mbreti i merkatos. Dje italiani ka qenë i pranishëm në “Trigoria”,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.469Z

Sabatini Ekipi ne klub striptizmi Jemi liberale

Walter Sabatini i del ne mbrojtje Romes Futbollistet e skuadres verdhekuqe u kritikuan shume nga mediat italiane per faktin se menjehere pas barazimit 1-1 me Cska-ne u pane te hynin ne klub striptizmi qe ndodhej afer me hotelin ku ata po qendronin ne Moskebr br Ne jemi nje klub liberal Ne ate mome

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama