Rezultate te kerkimit per termin: +Sabetini

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.391Z

Oret e nates per banoret e lagjes Xhabije mes frikes se ujit dhe te ftohtit

Panorama Oret me te veshtira per qytetin e Shkodres jane ato te nates. Ne rruge levizin me pak varka ndersa njerezit qe kane nevoja urgjente detyrohen te dalin naten ne kembe ne ujerat qe kane pushtuar rruget e qytetit. Pallatet ne zonen e permbytur te lagjes Xhabije jane ne erresire te plote. Gjit

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama