Rezultate te kerkimit per termin: +Saimir +Tahiri

Total: 9013
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:57.711Z

Te largohet Saimir Tahiri

brbrOpozita kembengul ne largimin e Ministrit te Brendshem Saimir Tahiri nga qeveria Nga selia e Partise Demokratike ka dale ish-ministri i Brendshem Flamur Noka i cili ka numeruar arsyet pse Tahiri nuk mund te qendroje ne postin e Ministrit te Brendshembr Me ne fund ne nje gjendje jo shume te esell

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.821Z

Mbyllen hetimet, Saimir Tahiri merret i pandehur

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka mbyllur hetimet dhe ka marrë të pandehur ish- ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri. Gjithashtu të pandehur do të jenë edhe 3 ish-zyrtarët e lartë të policisë së Vlorës Jaeld Çela, Gjergji Kohila dhe Sokol Bode. Tahiri do të paraqitet ditën e nesërme

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:34.837Z

Zhduket Saimir Tahiri, e kujton vetëm PD!

Që kur sqaroi pozicionin e tij në Kuvend, Saimir Tahiri i është larguar syve të publikut dhe veçanërisht të politikës. Të vetmit që e kujtojnë janë përfaqësuesit e Partisë Demokratike. Edhe sot Enkelejd Alibeaj kërkoi arrestimin e Tahirit dhe tregoi edhe provat. Që prej seancës s�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:32.972Z

Saimir Tahiri: Mafia mbrohet nga Kryeministri

Share Disa orë pasi tefan Fle kishte mbajtur fjalimin e tij në Kuvendin e Shqipërisë, gjatë të cilit theksoi, ndër të tjera, se sa e rëndësishme është lufta kundër korrupsionit dhe krimit të organizuar për integrimin e Shqipërisë në BE, deputeti socialist Saimir Tahiri, gjatë di

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.267Z

PD Te largohet Saimir Tahiri

brbrPas ngjarjeve te fundit kriminale ne vend Partia Demokratike kerkon largimin e Ministrit te Brendshem Sipas opozites Saimir Tahiri eshte i lidhur me bandat me te rrezikshme ne Shqiperi e njekohesisht mbrojtesi i tyre brbr brbrNje seri ngjarjesh kane deshmuar se Shqiperia ka pasur ne krye te rend

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.874Z

VIDEO/ Kur ia merr këngës Saimir Tahiri

Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri në rolin e ”këngëtarit”, në mbrëmjen festive të Policisë së Tiranës. Në këtë video të siguruar nga Report Tv, shikohet ministri duke kënduar së bashku me Sidrit Bejlerin disa nga këngët më të njohura shqiptare. Ndyshe nga si jemi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.562Z

FOTO LAJM/ Saimir Tahiri hyn në Lazarat

Saimir Tahiri është bërë i pari ministër i Brendshëm që hyn në Lazarat. Pas vënien nën kontroll të fshatit problematik, Tahiri ka qenë i pranishëm gjatë ditës së sotme në Lazarat, ku u shpreh se tashmë edhe në këtë fshat është vendosur sundimi i ligjit. Lazarati është si

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama