Rezultate te kerkimit per termin: +Sajmir +Vejsia

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.542Z

Tirane plagosje me thike ne Tregun Elektrik

Një konflikt mes dy drejtuesish taksish ka ndodhur në Tregun Elektrik në Tiranë mëngjesin e së hënës. Si pasojë, një prej tyre është plagosur dhe është dërguar menjëherë në spital. Policia ka arre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.543Z

Tiranë, sherr me thika pranë “Tregut Elektrik”, plagoset taksisti

TIRANË-Dy taksistë janë grindur me njëri-tjetrin sot në mëngjes në Tiranë, dhe sherri ka përfunduar dhunshëm me plagosjen e njërit prej tyre. Ngjarja ka ndodhur pak më parë prane Tregut Elektrik, për motive që ende nuk dihen. Taksisti i plagosur është përcjellë menjëherë në sp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.542Z

Tiranë, sherr mes taksistëve,njëriplagoset me thikë, pranga autorit

TIRANË – Ka përfunduar me një person të plagosur konflikti mes 2 taksistëve në zonën pranë Tregut Elektrik gjatë mëngjesit të sotëm rreth orës 09:30. Bëhet personi i plagosur, identiteti i të cilit ende ësht&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.543Z

Tiranë, sherr me thika mes dy taksistëve, një i plagosur

Një person ka mbetur i plagosur mëngjesin e sotëm në kryeqytet pas një konflikti. Ngjarja ka ndodhur në zonën e Tregut Elektrik ku një konflikt verbal mes dy taksistëve është shndërruar shumë shpejt në dhunë fizike ku janë përdorur edhe thika. Për pasojë, një person identiteti i

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama