Rezultate te kerkimit per termin: +Sali +Berisha

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:54.416Z

BERISHA, Sali

  Kryetar i Këshillit të Ministrave të Republikës së Shqipërisë     Lindur me 15 tetor 1944, Sali Berisha u diplomua me rezultate të shkëlqyera në Fakultetin e Mjekësisë, Universiteti i Tiranës në vitin 1967. Ai u specializua në degën kardiologji dhe më pas u emë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.233Z

FOTOT/ Sali Berisha pa koment

Prej kohësh Sali Berisha nuk është më i qetë. Reforma në drejtësi duket e ka trazuar dhe për këtë arsye është bërë shumë agresiv. Madje, edhe kur flet për mediat nuk e përmban dot tërbimin e tij. Këto foto të bëra pas seancës së sotme plenare flasin vetë për gjendjen e ti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.578Z

Sali Berisha gënjen për Remzi Hoxhën!

Nga Erjon Braçe   Sali Berisha gënjen për Remzi Hoxhën. Nuk do rresht së foluri për krimet e Berishës. Krim pa ndëshkim në këtë vend nuk duhet të ketë. Trashe, madje me trashe se ne rastin e Gerdecit, kur nuk kish degjuar kurre emrin e baxhanakut te tij!! Tani pres vetem qe zonj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.598Z

Kryeministri Sali Berisha “Qytetar Nderi”

Nderohet nga Bashkia Kamëz Kreu i qeverisë Berisha merr këtë çmim për kontributin e jashtëzakonshëm në rrugën e demokratizimit të Shqipërisë dhe rritjes së standardit të jetesës në vend, përmes investimeve në punësim, infrastrukturë dhe modernizimin e kujdesit ekonomik dhe socia

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.655Z

Sali Berisha, i terrorizuar nga Presidenti Berisha

Share Nga Mero Baze Është hera e parë që Sali Berisha pranon publikisht se është njeriu më i padenjë për President të Republikës. Në një intervistë në një televizion të tij dje në mbrëmje, pranoi se kërkesa e shumë miqve të tij që ai të ribëhej presid

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.315Z

Sali Berisha niset ne SHBA

E marte 24 Prill 2012 1618 KRYEMINISTRI SALI BERISHAKryeministri Sali Berisha u nis ne mesdite per ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes ne nje vizite disaditore. Ne axhenden e zotit Berisha jane parashikuar takime te nivelit te larte ne Departamentin e Shtetit dhe ne kongresin amerikan. Por me i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.439Z

Enver Hoxha vs Sali Berisha

Me çifteli, hip-hop, house apo në çfarë stili të duash. Berisha dhe Enveri janë protagonistë të vërtetë të ‘YouTube’. Nga amatorë apo ata që kanë paksa haber nga muzika, disa prej këngëve janë kthyer edhe në hite.“Atë dit q’u hap haberi dilni se erdhi Enveri, �

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama