Rezultate te kerkimit per termin: +Sali +Berishen

Total: 2270
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.540Z

PS Balla Shqiptaret nuk votojne me Sali Berishen

Partia Socialiste tha se qytetaret shqiptare nuk do te votojne me Sali Berishen. Duke konsideruar qeverine e ketij te fundit si me te korruptuaren qe vendi ka pasur ndonjehere, socialisti Taulant Balla se shqiptaret nuk do i besojne me nje pushteti qe sipas tij vjedh dhe vret shqiptaret per te sundu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:55.978Z

Leskaj: Sali Berishen do ta nxjerrim ne pension

Kandidatja per deputete e Partise Socialiste ne Elbasan, Valentina Leskaj, kerkoi dje ne Gjoncaj te Peqinit qe me vote te nxjerrin ne pension kryeministrin Sali Berisha. Gjate nje takimi me banoret e kesaj zone, Leskaj u shpreh e bindur se ne 28 qershor, kryeministri Berisha do te dale ne pension, b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.034Z

Kukes Topalli Shans qe kemi Sali Berishen kryeminister

Kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli prezantoi sot ne Kukes kandidatin e koalicionit Aleanca per qytetarin Hasan Halili. Kryetarja e parlamentit i cilesoi zgjedhjet e 8 majit si zgjedhje jopolitike. Ne 8 maj ne nuk kemi zgjedhje politike. Zgjedhjet politike i kemi fituar ne 2009-n. Ecja neper rr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.728Z

8220Sfida e akullt8221 Emina Cunmulaj nominon Sali Berishen video

e Merkure 20 Gusht 20142046 pm brbrModelja e njohur shqiptare Emina Cunamulaj ka nominuar ish kryeministrin Sali Berisha per sfiden e akullit Ice Bucket Challenge qe lidhet me mbledhjen e fondeve per zbulimin e kures per nje nga semundjet me te rralla ALS Hedhja e koves me uje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.582Z

Pa Sali Berishen po pse

E kam degjuar shpesh kete deklarim nga opozita si nje nga kushtet qe ajo paraqet per zgjidhjen e situates politike ne vend. Eumlshte e drejta e opozites sic eshte e drejta edhe e mazhorances te prezantoje kerkesa qe palet te mund te diskutojne me deshire te ndersjelle per tu dhene zgjidhje problem

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.561Z

Rama: Oferta ime per Sali Berishen

“Populli opozitar do ta zgjidhe krizen politike me ose pa Sali Berishen”. Kjo eshte bindja e shprehur dje nga kryetari i Partise Socialiste, Edi Rama, gjate nje interviste per “TCH”. Gjate prononcimit te tij, kryesocialisti kembenguli serish per hetimin e zgjedhjeve, duke e cilesuar si nje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:57.262Z

"Reforma ne Drejtesi, pa Berishen"

Kreu i Partise Socialiste Edi Rama, paralajmeroi se PS nuk do te jape konsensus per Reformen ne Drejtesi. "Ne nuk kemi asnje besim dhe nuk shohim asnje mundesi qe nje reforme e tille te realizohet me Sali Berishen", ka paralajmeruar kreu socialist. Per te cilin, ne rast se per Kodin Zgjedhor, ishte

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama