Rezultate te kerkimit per termin: +Sali +Berishes

Total: 5032
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:27.257Z

Meta: Raporti, shuplake e forte Sali Berishes

Kryetari i Partise Levizja Socialiste per Integrim, Ilir Meta, e ka cilesuar dje Raportin e Departamentit Amerikan te Shtetit si nje shuplake te forte per Sali Berishen, dhe keqqeverisjen e tij. "Konkluzionet e partnereve amerikane jane ne te njejten linje me konstatimet dhe denoncimet qe ne kemi be

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.560Z

Meta 8211 Paloka per perjashtimin e Sali Berishes

brbrPerjashtimi me 10 dite i ish-kryeministrit Sali Berisha nga Parlamenti per fjalorin e perdorur ne seance plenare vijoi te ngacmonte edhe kete te premte politiken Kryeparlamentari Ilir Meta dhe kreu i grupit demokrat Edi Paloka kane replikuar ne distance ne lidhje me vendimin qe penalizoi ish-Kry

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.535Z

Mediat greke Qeveria Rama po pergatit arrestimin e Sali Berishes

Qeveria e kryeministrit Edi Rama po pergatit arrestimin e ish kryeministrit Sali Berisha raportojne sot media greke duke cituar burime nga Tirana zyrtarebr br Sipas tyre qeveria ka hartuar nje plan qe do te coje ne prerjen e nje flete-arresti ndaj Sali Berishes duke u perqendruar ne akuza per korr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.790Z

Thirrja qe i bejme Sali Berishes

I bejme thirrje Sali Berishes pergjegjesit te kesaj situate ne Dukat Orikum por edhe ne Hamallaj e ne vende te tjera te gjeje rrugen ligjore te dialogut dhe jo te konfrontimit me popullin e tij dhe ti jape zgjidhje perfundimtare ceshtjes se pronave qe po e mbajne peng stabilitetin dhe zhvillimet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:29.107Z

Sfidat e opozites dhe nxjerrja ne "lirim" e Sali Berishes

Ndryshimet kushtetuese, qe i dhane Shqiperise nje sistem zgjedhor proporcional rajonal dhe forcuan vendimmarrjen e shumicave parlamentare ne zgjedhjen e Presidentit te Republikes, jane nje deshtim emblematik i menyres se veprimit e organizimit te opozites. Duke mberritur e papergatitur ne momente te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:53.582Z

Milo: Alternativa e Sali Berishes, ajo e imponimit

Kryetari i Partise Demokracia Sociale, Paskal Milo, zhvilloi dje nje takim ne qytetin e Sarandes, gjate te cilit u tha te pranishmeve se qeverisja e sotme dhe alternativa e Sali Berishes, eshte alternativa e imponimit. Sipas tij, nuk eshte alternativa e lirise per te zgjedhur, eshte alternativa e di

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.414Z

Rama: Me pushtetin e Sali Berishes, ndahemi ne 2010

Kryetari i Partise Socialiste, Edi Rama, deklaroi dje nga protesta e radhes e socialisteve per hapjen e kutive nga qyteti i Beratit, se viti 2010 do te jete viti i ndarjes nga pushteti i Sali Berishes. Gjate fjales se tij, kryesocialisti u shpreh se qeveria me parate e taksave, ben mitingje kunder o

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama