Rezultate te kerkimit per termin: +Sali +Vogli

Total: 168
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.149Z

Lamtumire Feti Vogli

Ushtari i forcave special, Feti Vogli nuk i është përgjigjur apelit të fundit të komandandit, bërë tre herë rresht, sipas ritualit ushtarak, nga Komandanti i Batalionit të Operacioneve Speciale, Dritan Demiri, i cili më pas i ka dorëzuar babait

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.184Z

Pretenca, 2 vjet e 8 muaj burg per vellezerit Vogli

Tirane- Aksidentuan per vdekje nje femije 3 vjec, dy vellezer rrezikojne 2 vjet e 8 muaj burgim. Prokuroria e Tiranes kerkoi dje shpalljen fajtor dhe denimin e Sali Voglit me 1 vit e 8 muaj burg, ndersa per te vellane e tij, Bexhet Vogli, akuza kerkoi denimin me 1 vit burg. Ne seancen e radhes prite

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.152Z

Lamtumirë Kapiten Feti Vogli

Shteti shqiptar ka nderuar sot Dëshmorin e Atdheut, Kapitenin Feti Vogli, i cili mbeti i vrarë 4 ditë më parë në Kandahar të Afganistanit. Trupi i Voglit ka mbërritur rreth orës 03:05 të mëngjesit të sotëm në aeroportin “N&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.146Z

Percillet heroi Vogli

Dëshmori i kombit, Feti Vogli, u përcoll të premten në banesën e fundit pas nderimeve të të gjithë funksionarëve më të lartë të shtetit dhe ushtrisë në Pallatin e Kongreseve. Ceremonia mortore nisi në orën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.148Z

Lamtumirë kapitenit Feti Vogli, prehet në 'Varrezat e Dëshmorëve'

TIRANË- Në Pallatin e Kongreseve u zhvillua për rreth dy orë ceremonia homazh për nder të kapitenit të ndjerë Feti Vogli, i cili humbi jetën më 20 shkurt në Afganistan. Kortezhi me trupin e komandantit Feti Vogli mbërriti rreth orës 11:10, në Pallatin e Kongreseve, pas përfundimit të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.146Z

Lamtumirë kapitenit Feti Vogli, prehet në 'Varrezat e Dëshmorëve'

TIRANË- Në Pallatin e Kongreseve u zhvillua për rreth dy orë ceremonia homazh për nder të kapitenit të ndjerë Feti Vogli, i cili humbi jetën më 20 shkurt në Afganistan. Kortezhi me trupin e komandantit Feti Vogli mbërriti rreth orës 11:10, në Pallatin e Kongreseve, pas përfundimit të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.154Z

Apeli i fundit per kapitenin shqiptar percillet me nderime Feti Vogli

Autoritetet me te larta shteterore dhe ushtarake percollen sot me nderime kapitenin Feti Vogli ne Varrezat e Deshmoreve te Kombit. Kapiten Vogli humbi jeten 4 dite me pare gjate nje misioni paqeruajtes ne Afganistan ndersa nje ushtarak tjeter shqiptar eshte jashte rrezikut per jeten. Nje grup shoke

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama