Rezultate te kerkimit per termin: +Sali

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:47.615Z

FOTO LAJM/ Të ka Sali shpirt, të ka Sali xhan

Dhe ju prisni që Lulzim Basha të flasë ndonjë fjalë keq për liderin e partisë së tij, që realizoi humbjen më të rëndë të PD-së. I ikur me pushkë në vitin 1997 dhe me votën më të rëndë në vitin 2013, ai realisht nuk po e lëshon PD-në, thjesht po ia kalon atij

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.619Z

Briskun Sali, briskun

Deputeti socialist Erjon Braçe, ka falenderuar personat që janë marrë me punimet në zonën e tij, në mënyrë që të minimizohen dëmet nga përmbytjet. Ai ndërkohë ka replikuar me Bashën, por dhe Berishën, që një ditë më parë shkruante se Braçe u përlotë për mbylljen e Zërit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.381Z

Përballë Sali Berishës!

Nga Arbana Xharra Kryeredaktore e gazetes “Zëri” Më duhet ti përgjigjem Sali Berishës, për shkak të respektit që kam për lexuesit e gazetës dhe të atyre mijëra qytetarëve të shtetit tim, të cilët në faza të ndryshme të jetës së tyre kanë besuar te ai. Është e p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.275Z

Rehabilitimi i Sali Berishës

Nga Albi Xhunga   Pas humbjes dërmuese në zgjedhjet e 23 qershorit dhe pas tronditjes që ka pësuar Partia Demokratike si pasojë e kësaj humbjeje në të tilla përmasa, duket se ka një tendencë të fortë në media dhe rrjetet sociale për ti bërë elozhe liderit historik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:09.348Z

Përtej Sali Berishës!

Blendi Fevziu Sali Berisha, lideri i Partisë Demokratike në pushtet, është votëbesuar më 28 qershor, për një mandat tjetër qeverisës. Ky është i katërti në 18 vjet, që partia e tij fiton që prej dhjetorit të vitit 1990, kur ajo u themelua pas protestave të studentëve kundër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.126Z

DREJT SALI GËRDECIT!

Skënder MinxhoziSKËNDER MINXHOZI Për të gjithë ata që e kanë harruar autorësinë e këtij slogani, kujtojmë se ai i përket Ilir Metës. Ishte viti 2008, kur LSI dhe kreu i saj bënin presion mbi Partinë Socialiste dhe Edi Ramën, për ta shfrytëzuar shpërthimin tragjik në portat e Tira

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.940Z

Atdheu privat i Sali Berishës

Share Nga Erion Braçe Privatizimi i atdheut po merr formë përfundimtare. Sali Berisha është ideologu dhe udhëheqësi i procesit të privatizimit të atdheut! Produkti? Atdheu privat i Sali Berishës. Dje Sali Berisha ju drejtua deputetëve socialistë: Poku ka gjë më

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama