Rezultate te kerkimit per termin: +Salin

Total: 11
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.484Z

Vodhi lekët e klientit në lokal, arrestohet

I kërkuari Një i dënuar me shtatë muaj burg është arrestuar nga uniformat blu të kryeqytetit, pasi kërkohej që prej një muaji. Shërbimet e Komisariatit Nr.3 kanë vënë në pranga Marsel Salin, 17 vjeç, sepse Gjykata e Tiranës, me vendim të datës 09 prill 2010, e ka dënuar me 7 mua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.796Z

U mbajtën kërcimet atraktive te Ura e Fshejtë

Në një atmosferë të shkëlqyer dhe me qindra të pranishëm, sot janë mbajtur kërcimet atraktive nga Ura e Fshejtë. Me garues e kërcimtarë nga e gjithë Kosova, bënë që për një ditë t’i kthehet nami k&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.986Z

Kolumbi, rebelët e FARK lirojnë dy pengje

Rebelët e FARK në Kolumbi kanë liruar edhe dy pengje, lirimi i të cilëve ishte lajmëruar që më parë.   Komuniteti Ndërkombëtar i Kryqit të Kuq tha se Majori i Policisë Guillermo Solorzano dhe pjestari i Ushtrisë Kolumbiane,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.849Z

LRI, në Kongresin Botëror të rinisë së Internacionales Socialiste

Shqipëria përfaqësohet në Kongresin rinor të Internacionales Socialiste në Suedi nga LRI. Forumi rinor i Lëvizjes Socialiste për Integrim mori pjesë në Kongresin Botëror të 28 të forumit rinor të Internacionales Socialiste, që u zhvillua në Suedi. LRI u përfaqësua nga Blerina Kazaf

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.485Z

Rama mbron Berishën, nuk e lë plakun ta shajë (Video)

Ceremonia e shpërndarjes së lejeve të legalizimit për banorët e Kamzës, zonë e njohur si bastion i PD-së, është shoqëruar edhe me humor. Vetë kryeministri Edi Rama i dha tapitë disa qytetarëve. Njëri prej personave që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.142Z

Balla kundër Berishës për Pontan: Po ti pse s'u dorëhoqe për Gërdecin?

"Pashë që Sali Berisha i kish quajtur protestat revolucion dhe mikun tim Viktor Ponta (ish-kryeministrin rumun të dorëhequr) një njeri të korruptuar. O Sali! Viktor Ponta dha dorëheqje sepse u ndje përgjegjës që shteti dhe institucionet e tij nuk parandaloi një tragjedi të shkaktuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.785Z

LRI në Kongresin Rinor të Internacionales Socialiste

Përfaqësues të Forumit Rinor të Lëvizjes Socialiste për Integrim morën pjesë në kongresin botëror të 28-të të Forumit Rinor të Internacionales Socialiste në Suedi. Në këtë kongres pati pjesëmarrje nga të gjitha forumet rinore të majta nga e gjithë bota. Nga Sh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama