Rezultate te kerkimit per termin: +Samantha +Karavella

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.652Z

Samanta Karavella, fituesja e Top Fest 10

Samantha Karavella është fituesja e “Top Fest 10″ me këngën e saj “Loti i fundit”. Mes emocionesh, Samanta falenderoi bashkëpunëtorët e këngës së saj, si dhe ata që e votuan në këtë mbrëmje spektakolare, të festivalit më të madh të muzikës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.649Z

Samanta Karavello merr trofeun e Top Fest 10, me Loti i fundit (VIDEO)

Tiranë- Samanta Karavello është fituesja e “Top Fest 10″ me këngën e saj “Loti i fundit”. Mes emocionesh, Samanta falenderoi bashkëpunëtorët e këngës së saj, si dhe ata që e votuan në këtë mbrëmje spektakolare, të festivalit më të madh të muzikës moderne

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama