Rezultate te kerkimit per termin: +San +Siro

Total: 2990
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:15.253Z

Barca - San Siro

Nuk ka ndërmend të qetësohet lufta mes Barcelonës dhe Milanit. Barazimi 0-0 në “San Siro”, në një fushë aspak të mirë, solli denoncimin katalanas në UEFA, kundërpërgjigjen e kuqezinjve, ndërsa trajneri Pep Guardiola ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:20.966Z

San Siro-Meazza, me bari sintetik

Pas ndeshjes së parë në çerekfinale të Ligës së Kampionëve mes Milanit dhe Barcelonës, futbollistët e gjigantit katalan kritikuan ashpër gjendjen e fushës në stadiumin San Siro – Giuseppe Meazza. Kjo dhe rastet tjera në të kaluarën duket se kanë bindur drejtuesit e Milanit, por

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.903Z

Mourinho rikthehet ne San Siro

Joseacute Mourinho rikthehet ne Milano ne qytetin e tripletes. Pas 5 muajsh trajneri rikthehet ne San Siro per te luajtur perballe Milanit por kete here portugezi eshte trajner i Real Madrid. Ne konferencen per shtyp ne San Siro eshte prezantuar nje Mourinho ndryshe nga cjane mesuar gaze

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.899Z

Mourinho San Siro shtepia ime

Jose Mourinho do te kthehet sot ne vendin qe per dy vjet ishte shtepia e tij Milano dhe me konkretisht ne stadiumin San Siro edhe pse atij si nje ish-interist i pelqen ta therrase Giuseppe Meazza. Do te jete nje kthim ne shtepi shprehet Mourinho.Tifozet e Milanit e konsiderojne armik traj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.826Z

Milani barazon ne San Siro

Milan nuk arrin te jape dhe te marre me te miren perballe nje Catania qe arrin ti rrembeje nje pike kuqezinjve. 1-1 ka perfunduar ndeshja e luajtur ne San Siro mes Catanias se mireorganizuar dhe Milanit qe nuk arriti te gjeje celsin e suksesit. Gjithcka ndodhi ne pjesen e pare kur Capuan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.264Z

Spektakel ne San Siro

Interi i Leonardos ka mundur 5-3 Romën në San Siro, 3 pikë të fituara këto që i ngjisin kampionët në fuqi në vendin e 3-të në klasifikim, duke u bërë së bashku me Napolin dy skuadrat që do të mbajnë nën presion

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.532Z

San Siro, Inter dhe Milan ndahen nga bashkëjetesa

Inter dhe Milan do të ndahen. Pas gati 70 vitesh dy skuadrat e Milanos kanë vendosur të mos luajnë më të dyja së bashku në stadiumin San Siro. Sipas Sport Mediaset, më 13 Mars do të merret vendimi përfundimtar nga drejtuesit e të dyja skuadrave. Me shumë mundësi Interi dhe Milani do t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama